Pokračovanie Rodinky úžasných odhaľuje nové postavy a ich dablérov! Poďme sa na ne pozrieť!

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 22 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Pokračovanie Rodinky úžasných odhaľuje zaujímavé novinky!

Ešte len pár dní dozadu sme vám písali o novinkách ohľadom pokračovania legendárneho animáku Rodinka úžasných. V článku sme spomenuli dôležité zmeny oproti prvej časti – Ako napríklad to, že do vedenia sa tentokrát dostane Helen (Holly Hunter), zatiaľ čo Bob ostane doma s Dashom, Violet a Jack-Jackom. Dôležitou novinkou je aj to, že väčšiu rolu vo filme dostane aj postava Frozone, ktorého dabuje Samuel L. Jackson. Netreba zabudnúť ani na to, že sa konečne v celej svojej kráse ukážu Jack-Jackove schopnosti. Potvrdilo sa teda, že hviezdou pokračovania bude práve Helen, zatiaľ čo si celá rodinka a Frozone musia nájsť spôsob, ako budú spolupracovať.

Včerajšie novinky toho však odhaľujú oveľa viac! Dozvedeli sme sa totižto zaujímavé informácie o nových postavách filmu a taktiež mená hercov, ktorí ich nadabujú. Obsadenie Rodinky úžasných 2 bude obsahovať mená z prvého filmu ako Holly Hunter, Craig T. Nelson, Sarah Vowell alebo Samuel L. Jackson. Pridáva však aj niekoľko nováčikov! Huckleberry “Huck” Milner nahradí Spencera Foxa ako Dash, Bob Odenkirk nadabuje postavu menom Winston DeavorCatherine Keener zas jeho sestru Evelyn. Sophia Bush naopak predstaví novú superhrdinku menom Voyd. Bližšie predstavenie postáv spolu s ich konceptmi nájdete nižšie v článku! Postavy z prvého filmu dúfam predstavovať nemusíme. Poďme sa teda pozrieť na tie nové!

rodinka úžasných 2 trailer
Zdroj: youtube.com

Nové, doposiaľ nepredstavené postavy

Winston Deavor (hlas Boba Odenkirka) vedie svetoznámu telekomunikačnú spoločnosť spolu so svojou geniálnou sestrou, Evelyn. Neuveriteľne bohatý, zdatný a úchvátný Winston ide do všetkého vo veľkom – Včetne jeho pobláznenia do superhrdinov. Bol podporovateľom návratu superhrdinov – všetkým čo potrebuje je hrdina (alebo traja), ktorý ho opať dostane na výslnenie a zmení jeho vnímanie verejnosťou.

Evelyn Deavor (hlas Catherine Keener) je brilantným „mozgom“ v bratovej (Winstonovej) telekomunikačnej spoločnosti, vyzná sa vo všetkom ohľadom techniky. Miluje vymýšľať rôzne technické vymoženosti a nikdy sa nestretla s problémom, ktorý by nedokázala vyriešiť.

Voyd (hlas Sophie Bush) je mladá a príliš horlivá superhrdinka a taktiež obrovská fanúšička Elastíny. Jej superschopnosťou je manipulácia s predmetmi okolo nej pomocou portálov, ktoré daným objektom umožnujú miznúť, objavovať sa a presúvať sa v priestore.

Superhrdinovia si nájdu advokátku v podobe dôstojnej zahraničnej veľvyslankyne (hlas Isabelly Rossellini), ktorá je zaviazaná podporovaniu a legalizácii superhrdinov.

Podľa našich teórii to vyzerá tak, že práve súrodenci Winston a Evelyn Deavorovci budú záporákmi tohto filmu. Znamená to teda, že sa Podkopávač v pokračovaní neukáže? Na to si budeme musieť počkať do 2. augusta 2018, na kedy má Rodinka úžasných 2 naplánovaná premiéru!

 

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -