Pokračovanie seriálu Riverdale sa vráti ku svojim koreňom! Čo máme teda očakávať?

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 23 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Seriál Riverdale priniesol spolu so svojim Midseason Finale druhej série aj krátku pauzu. Tá sa skončí už v polovici januára, zatiaľ čo sa pokračovanie druhej série bude niesť v úplne inom duchu. Záhadný vrah The Black Hood bol totižto odhalený a „temná“ časť postáv z mestečka Riverdale sa môže opäť pobrať do zimného spánku. Ako totižto odhalil tvorca seriálu Roberto Aguirre-Sacasa, druhá polovica druhej série sa vráti ku samotným koreňom seriálu. To v preklade znamená, že hlavné postavy môžu byť opäť deťmi, zatiaľ čo sa bude seriál znova zaoberať ich vzťahmi a tým, čo sa deje na škole.

Je totižto jedno, z čoho seriál Riverdale čerpá – Či už sa z milých komiksových postáv stanú chladnokrví vrahovia alebo sa dočkáme ich prehnanej sexualizácie – Vždy tu existuje nejaké jadro príbehu. A práve to je založené na partií kamarátov spolu s milostným trojuholníkom medzi Archie Andrewsom, Betty Cooper a Veronicou Lodge. A práve na tento faktor sa druhá polovica série zameria. Tá prvá bola totižto pre postavy naozaj temnáArchie bol neďaleko od zrútenia po postrelení jeho otca, Betty bola psychicky týraná tajomným vrahom, Veronica odhalila špinavý biznis jej rodičov a Jughead sa stal členom gangu, pričom sa zaplietol do problémov.

seriál Riverdale
Zdroj: geekexchange.com

O čom bude pokračovanie seriálu Riverdale?

Aguirre-Sacasa sa v rozhovore s portálom EW vyjadril, že sa seriál bude znova zaoberať vzťahmi medzi týmito postavami a vráti príbeh späť na strednú školu Riverdale High.

„Druhá polovica druhej série sa trochu vráti ku koreňom Riverdale, ktoré sa zamerajú na príbehy zo školy, a taktiež sa ešte viac ponoríme do vzťahov a kamarátstiev.“

Trailer na najbližší diel iba potvrdzuje jeho slová. Hlavnou náplňou novej epizódy totižto bude fakt, že v mestečku Riverdale zavreli školu Southside High. To samozrejme znamená, že sa Jughead (Cole Spouse) aj spolu s ostatnými Serpentmi ako napríklad Toni Topaz (Vanessa Morgan), stane žiakom Riverdale High.

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -