Bude séria Mission: Impossible pokračovať? Režisér Christopher McQuarrie v tom má jasno!

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

U nás v redakcii sme sa zhodli na tom, že film Mission: Impossible – Fallout je jedným z najlepších roka 2018. Zároveň ide o bezkonkurenčne najlepšiu časť z celej série. Postaral sa o ňu režisér Christopher McQuarrie, ktorý do franšízy vstúpil v roku 2015 filmom Mission: Impossible – Národ grázlov.

Celú sériu síce znovu spojazdnil režisér Brad Bird filmom Mission: Impossible – Ghost Protocol, no svoj plný potenciál dosiahla až s príchodom McQuarrieho. Pre mnohých fanúšikov sú totižto posledné dva filmy tými najlepšími, čo potvrdzujú aj ich zárobky. Minuloročný Fallout mal predsa najúspešnejší otvárací víkend v histórii celej série. Bude teda príbeh Ethana Hunta pokračovať?

Pokračovanie série Mission: Impossible

McQuarrie zároveň zanechal otvorené dvere pre možné pokračovanie tým, ako film Fallout skončil. Bolo by predsa nelogické, aby tak úspešná a obľúbená séria skončila po jej najlepšom filme. Portál Variety tak odhalil, že režisér Christopher McQuarrie napíše a zrežíruje ďalšie dve pokračovania série Mission: Impossible!

Jeho plán je nasledovný – zatiaľ čo je Tom Cruise zaneprázdnený natáčaním filmu Top Gun: Maverick, on napíše scenáre pre oba filmy. Potom natočia oba filmy zároveň (ako pri Avengers: Infinity War a Avengers: Endgame), pričom chcú začať ešte tento rok. Dúfajú teda, že sa siedma a ôsma časť franšízy dostane do kín v lete roku 2021 a 2022.

McQuarrie potvrdil túto šťastnú správu na jeho Twitteri so slovami: Missions: Accepted. Svoju radosť prejavil aj samotný Tom Cruise, ktorý na Twitter zdieľal krátke video s popisom: Summer 2021 and Summer 2022. Dúfame teda, že sa Tom nezraní podobne, ako pri natáčaní filmu Fallout. V čase ôsmeho filmu už predsa bude mať 60 rokov a on si stále robí všetky nebezpečné kaskadérske kúsky bez dabléra.

Veríme však, že to McQuarrie a Cruise spolu zvládnu bez väčších problémov. Okrem série Mission: Impossible predsa spolupracovali aj na filmoch ako Múmia alebo práve pokračovanie Top Gun. Ich vzťah je tak naozaj silný a na pľaci si veľmi dobre rozumejú!

Tak čo, tešíte sa na ďalšie pokračovania tejto obľúbenej série? Dajte nám vedieť do komentárov!

Zdroj: screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -