Pokračovanie Simpsonovcov vo filme je vo vývoji u štúdia Fox! Aké snímky ešte uvidíme?

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 23 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Novinky ohľadom obchodu medzi štúdiami Disney a Fox prichádzajú deň čo deň. Najnovšie informácie hovoria, že štúdio Disney plánuje dokončiť a vydať všetky rozrobené filmy, ktoré začal Fox produkovať. Taktiež budú distribuovať všetky snímky, ktoré už Fox stihol dokončiť, no nestihnú sa vydať do uzavretia dohody. Podľa všetkého tak medzi tieto filmy budú patriť aj oneskorené komiksovky X-Men: Dark Phoenix a New Mutants, ktoré by už mohli vyjsť pod brandom Disney. Už je totižto rozhodnuté – Comcast prehral svoj boj a celý filmový a seriálový segment Foxu spadne pod krídla Disney. Tento monopol tak dostane práva na série ako X-Men, Fantastická štvorka, Avatar, Votrelec či Simpsonovci!

Uvidíme pokračovanie Simpsonovcov vo filme?

Celý obchod medzi Disney a Fox už síce vyzerá ako dokončený, aj keď to ešte neprišlo do oficiálneho konca. Práve preto chce toho štúdio Fox ešte stihnúť čo najviac. Ohlásené tak boli hneď tri nové filmy, kvôli ktorým Fox práve aktívne obnovuje animačné oddelenie. Museli si totižto nájsť nového partnera po tom, čo sa DreamWorks Animation dostalo pod Comcast. Novými filmami teda sú, a teraz sa podržte – Simpsonovci vo filme 2, Family Guy (Griffinovci) a Bob’s Burgers. Aby toho nebolo málo, celovečerný film Family Guy bude mixom medzi animovaným filmom a hranou adaptáciou. Naposledy sa o filme o rodine Griffinovcov hovorilo ešte späť v roku 2007!

simpsonovci koniec simpsonovcov
Zdroj: simpsons.wiki.com

Presne v tom istom roku vyšiel aj celovečerný projekt Simpsonovci vo filme. Na plátna kín sa tak vráti po viac ako dekáde! Ešte pred rokom sme sa dozvedeli, že pokračovanie je veľmi otázne a nachádza sa maximálne vo veľmi skorom stave. Dnes to však máme potvrdené a vieme, že sa Simpsonovci vrátia na strieborné plátna. Posledným ohláseným filmom je Bob’s Burgers, teda ďalší úspešný animovaný sitcom. Ďalšie informácie však ohľadom týchto projektov nemáme. Je naozaj otázne, či vôbec stihnú vzniknúť, alebo či sa ich chopí Disney. Ako to vidíte vy?

Zdroj: comingsoon.net

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -