Pokračovanie filmu Spider-Man: Paralelné svety a ženský Spidey spin-off film sú vo vývoji štúdia Sony!

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Svet jednej z najobľúbenejších Marvel postáv sa bude rozširovať! Okrem pokračovania filmu Spider-Man: Paralelné svety, sa dočkáme aj spin-off filmu so ženským charakterom v hlavnej úlohe. Oba nadchádzajúce projekty sú vo vývoji filmového štúdia Sony. Hoci Sony Pictures zažíva obrovské úspechy so svojimi Spider-Man hranými titulmi, štúdio chce skúšať stále niečo nové. Zaviesť tohto mladíka do animovaného sveta. Hviezdou filmu je Miles Morales (Shameik Moore) a určite to neostane len pri tejto postave.

Pripravovaný film sľubuje veľa zaujímavých noviniek. Spojenie rôznych vesmírov nás má pripraviť na príchod špeciálnych udalostí. K Milesovi sa totižto pripojí hneď niekoľko postáv. Medzi nimi nebude chýbať Peter Parker (Jake Johnson), Spider-Gwen (Hailee Steinfeld), Peni Parker, Spider-Ham a Spider-Man Noir. Animovaný film Spider-Verse taktiež prinesie aj niekoľko nových záporných hrdinov, ktorým chce dať štúdio Sony šancu ukázať sa.

Spider-Men: Paralelné svety je len začiatok!

Štúdio Sony v súčasnosti rozvíja pokračovanie a taktiež sa venuje novému spin-off filmu, v ktorej uvidíme v hlavnej roli ženské pohlavie. Ak sa však bavíme o pokračovaní, to nám zrežíruje Joaquim Dos Santos (Avatar: The Last Airbender). Ale kto bude riadiť ženský spin-off? Štúdio už vyjednáva s Lauren Montgomery, ktorá by mohla zasadnúť do režisérskeho kresla. Za hlavnú postavu je považovaná Spider-Gwen, ktorá by sa mohla pripojiť k Spider-Woman, Madame Web, Spider-Girl a Silk.

Spider-Man: Paralelné svety
Zdroj: TS Itafilm

Detaily o pokračovaní titulu Paralelné svety zatiaľ neboli odhalené a to najmä z dôvodu, že sa prvý film stále neukázal v kinách. Avšak, nakoľko už Sony má režiséra, tak sa môžeme začať pripravovať na nové dobrodružstvá. Taktiež je vysoko pravdepodobné, že nám v nadchádzajúcom filme tvorcovia ukážu niekoľko záhad, ktoré budú odhalené až v budúcnosti.

Postava Spider-Gwen s vlastným spi-off filmom?

Dávať film tejto postave vyzerá byť dosť dobrým ťahom zo strany štúdia Sony. Okrem toho, že nás to viac nabudí na pripravovanú premiéru animovaného filmu, nám budú predstavené nové postavy z bohatého Spidey sveta. Jessica Drew aka Spider-Woman je medzi fanúšikmi dosť obľúbenou postavou a zahrnúť ju v projekte môže dodať na popularite celému filmu. Zvyšok zostavy by mohol byť založený aj na hraných filmoch, ktoré sa štúdio chystá vypustiť do sveta. Už dlhšie sa hovorí o filme Silk a uviesť postavy v animovanom filme skôr ako v hranom nemusí byť až tak zlý nápad. Tak isto ako by nebolo prekvapujúce, ak by sa vo filme objavili postavy ako Jackpot, Black Cat a Silver Sable.

Pokým čakáme na najnovšie správy ohľadom budúdich projektov, štúdio Sony do svojich titulov vložilo obrovský kus dôvery. Ako to teda celé dopadne? Zaujali vás plány štúdia a dáte pripravovaným filmom šancu? Všetko sa dozvieme už 13.12.2018, kedy sa film Spider-Man: Paralelné svety dostane na strieborné plátno.  

Zdroj: screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -