Filmy

Pokračovanie Venoma odhaľuje dátum vydania a informácie zo sveta Spider-Mana

Keď sme sa koncom júna dozvedeli, že pokračovanie Venoma je realitou a vráti sa aj herec Tom Hardy, ohromne nás to potešilo. Z prvého filmu sa stal masívny hit, ktorý si celosvetovo zarobil 855 miliónov dolárov. Venom 2 tak bol len otázkou času. Dnes sa však dozvedáme vzrušujúce novinky, ktoré vás určite potešia!

film venom 2

Zdroj: gq.com.au

Pokračovanie Venoma prichádza s novinkami

Z registra Production Weekly sa dozvedáme, že film Venom 2 sa začne nakrúcať 25. novembra pod pracovným názvom Fillmore. Okrem toho vieme už aj napríklad to, že samotné pokračovanie zrežíruje Andy Serkis (Pán prsteňov, Planéta opíc, Black Panther). S veľkými produkciami už má dlhoročné skúsenosti, toto však bude prvýkrát, čo bude sedieť v režisérskom kresle projektu takýchto rozmerov.

Štúdio Sony má v USA rezervovaný dátum vydania na 2. október 2020, píše MovieWeb. Nebolo síce potvrdené, aká snímka vtedy vyjde, no s najväčšou pravdepodobnosťou to bude práve pokračovanie Venoma.

Záporák Morbius sa predsatví vo vlastnom filme

Morbius; Zdroj: moviepilot.com

Sony taktiež pracuje na snímke Morbius, v ktorej titulnú postavu stvárni Jared Leto. Tej sa v kinách dočkáme 31. júla 2020. Po Venomovi ide o ďalšiu ikonickú komiksovú postavu, ktorá bude súčasťou zdieľaného univerza, založeného na postavách prepojených so Spider-Manom. Taktiež tu vo vzduchu stále visí otázka samotného Petera Parkera po tom, čo Sony a Disney/Marvel prerušili dohodu o jeho zapojení do MCU.

Takto v rozhovore s členom redakcie magazínu Collider opísal kameraman Robert Richardson očakávaný film Venom 2:

“Poslali mi scenár a povedal som si, že jasné, že by som Andymu [Serkisovi] povedal áno, pretože je to Andy, ale aj preto, lebo je úžasný… Myslím si, že to je ešte nepreskúmané, a že to vybuchne. Tento film, predpokladám, že tomu výbuchu napomôže, pretože tu je výnimočná titulná postava Venoma. Teraz však máte Woodyho Harrelsona, ktorý, očividne, príde s vlastným menším výstupom. Takže uvidíme, čo ešte vzíde z kolaborácie Sony a Marvel.

Tešíte sa na pokračovanie Venoma? A čo si myslíte o postave Morbiusa? Predpokladáte, že Spider-Man sa s nimi stretne? Vaše názory a predpovede nám zanechajte v komentároch!

Zdroj: movieweb.com, productionweekly.com

Andrej Cvik
About author

Volám sa Andrej, mám 19 rokov, som študentom vysokej školy a verím, že tvorením sa dá zmeniť svet k lepšiemu. // Moje TOP tri najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky.
  Related posts
  Filmy

  Pozrite si exkluzívny pohľad na uniknuté zábery z filmu Avatar 2 (SPOILERY)

  Filmy

  Film Matrix 4 dostal povolenie natáčať na Slovensku. Online je aj nový teaser

  Filmy

  Scarlett Johansson získala hlavnú úlohu vo filme Notorious B.I.G. vs Tupac. Koho tam stvárni?

  Filmy

  6 zloduchov, ktorým by mohol čeliť Tom Holland ako Spider-Man v nasledujúcom filme

  Pridaj komentár