Pokračovanie Venoma odhaľuje dátum vydania a informácie zo sveta Spider-Mana

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Mám 23 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Keď sme sa koncom júna dozvedeli, že pokračovanie Venoma je realitou a vráti sa aj herec Tom Hardy, ohromne nás to potešilo. Z prvého filmu sa stal masívny hit, ktorý si celosvetovo zarobil 855 miliónov dolárov. Venom 2 tak bol len otázkou času. Dnes sa však dozvedáme vzrušujúce novinky, ktoré vás určite potešia!

film venom 2
Zdroj: gq.com.au

Pokračovanie Venoma prichádza s novinkami

Z registra Production Weekly sa dozvedáme, že film Venom 2 sa začne nakrúcať 25. novembra pod pracovným názvom Fillmore. Okrem toho vieme už aj napríklad to, že samotné pokračovanie zrežíruje Andy Serkis (Pán prsteňov, Planéta opíc, Black Panther). S veľkými produkciami už má dlhoročné skúsenosti, toto však bude prvýkrát, čo bude sedieť v režisérskom kresle projektu takýchto rozmerov.

Štúdio Sony má v USA rezervovaný dátum vydania na 2. október 2020, píše MovieWeb. Nebolo síce potvrdené, aká snímka vtedy vyjde, no s najväčšou pravdepodobnosťou to bude práve pokračovanie Venoma.

Záporák Morbius sa predsatví vo vlastnom filme
Morbius; Zdroj: moviepilot.com

Sony taktiež pracuje na snímke Morbius, v ktorej titulnú postavu stvárni Jared Leto. Tej sa v kinách dočkáme 31. júla 2020. Po Venomovi ide o ďalšiu ikonickú komiksovú postavu, ktorá bude súčasťou zdieľaného univerza, založeného na postavách prepojených so Spider-Manom. Taktiež tu vo vzduchu stále visí otázka samotného Petera Parkera po tom, čo Sony a Disney/Marvel prerušili dohodu o jeho zapojení do MCU.

Takto v rozhovore s členom redakcie magazínu Collider opísal kameraman Robert Richardson očakávaný film Venom 2:

“Poslali mi scenár a povedal som si, že jasné, že by som Andymu [Serkisovi] povedal áno, pretože je to Andy, ale aj preto, lebo je úžasný… Myslím si, že to je ešte nepreskúmané, a že to vybuchne. Tento film, predpokladám, že tomu výbuchu napomôže, pretože tu je výnimočná titulná postava Venoma. Teraz však máte Woodyho Harrelsona, ktorý, očividne, príde s vlastným menším výstupom. Takže uvidíme, čo ešte vzíde z kolaborácie Sony a Marvel.

Tešíte sa na pokračovanie Venoma? A čo si myslíte o postave Morbiusa? Predpokladáte, že Spider-Man sa s nimi stretne? Vaše názory a predpovede nám zanechajte v komentároch!

Zdroj: movieweb.com, productionweekly.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -