Uvidíme pokračovanie kultového Votrelca? Ridley Scott sa vraj nevzdáva!

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Uvidíme pokračovanie Votrelca?

Ak sú tu série, ktoré zadefinovali Hollywood, Votrelec by sa nachádzal v popredných priečkach. Ide o jeden z najkultovejších hororov v histórii kinematografie a je obdivuhodné, že sa jeho tvorca, Ridley Scott naďalej snaží túto značku držať pri živote. Dôkazom tohto sa stali jeho nové počiny ako Prometheus a Votrelec: Covenant.

Oba filmy sa dočkali pomerne dobrého hodnotenia a aj záujmu zo strany divákov. Každopádne, nešlo o astronomické čísla a štúdio 20th Century Fox sa k téme pokračovania nijako nevyjadrovalo. Značka Votrelec sa vyvíjala len v hernom priemysle. Každopádne, ako už všetci vieme, štúdio už dnes patrí pod giganta menom Disney. Pri preberaní práv na ich projekty teda na internet unikla zaujímavá informácia.

votrelec covenant recenzia
Zdroj: wallpapersite.com

Tá tvrdí, že Ridley Scott plánuje pre Disney natočiť film Merlin, z čias jeho mladosti. Vraj to ale plánuje urobiť až vtedy, keď dokončí prácu na novom filme zo série Votrelec, na ktorom údajne teraz pracuje. O čo by teda mohlo ísť? Je viac ako pravdepodobné, že to bude pokračovanie posledného filmu Votrelec: Covenant.

Práve tento projekt sa totiž pri jeho mene skloňoval naozaj dlho. Je tu ale stále možnosť, že sa Scott vráti k pôvodnej sérii, ktorá vyprodukovala dva kultové filmy ako Votrelec a Votrelci, ale aj dva neúspešné diely ako Votrelec 3 a Votrelec: Vzkriesenie. Pri novom reštartovaní série Predátor by dokonca mohol ísť aj o nový spoločný projekt s týmito dvoma monštrami. To je však v tomto momente len špekulovanie zo strany fanúšikov. Každopádne, my sme za nového Votrelca od Ridleyho Scotta všetkými desiatimi.

Čo hovoríte na to, že by sa Ridley Scott vrátil k sérii Votrelec? Chceli by ste vidieť pokračovanie filmu Votrelec: Covenant? Napíšte nám do komentárov.

Zdroj: wegotthiscovered.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -