Dočkáme sa niekedy hororového pokračovania Vreskot 5? Vieme odpoveď

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Filmovej spoločnosti Ghostface sa až po skoro uplynutí jednej dekády podarilo pohnúť s ich hororovým klenotom Vreskot 5. Dozvedeli sme sa to ešte len minulý rok a táto krvavá séria sa opäť dostane ma strieborné plátno.

Dlho sa premýšľalo nad tým, kto projekt zrežíruje a dnes už mená režisérov pravdepodobne poznáme. Film by mala zrežírovať dvojica Matt Bettinelli-Olpin a Tyler Gillett, ktorí sa minulý rok činili pri hororovej komédii Nevesta na zabitie.

Vreskot 5
Vreskot 5

Kto všetko stojí za filmovým pokračovaním Vreskot 5?

Okrem spomínaných režisérov sa v projekte objaví aj Chad Villella, ktorého úlohou bude pozícia výkonného producenta. Spoločnosť mu bude robiť aj Kevin Williamson, ktorý napísal scenár ku všetkým predošlým filmom zo série Vreskot.

Ak nás informácie neklamú, natáčanie by sa malo začať už v máji. Scenár je zatiaľ stále zahalený pod rúškom tajomstva, ale už teraz vieme aspoň niečo. Film Vreskot 5 by mal v hlavnej postave predstaviť ženskú postavu, ktorá sa bude snažiť vystopovať neznámeho vraha.

Veľkou otázkou bude aj to, či si pre nás tvorcovia pripravia reštart série alebo nadviažu na predošlé udalosti. O úlohu prejavilo dokonca záujem aj niekoľko pôvodných hercov, ktorí by si svoje herecké postavy radi zopakovali.

Vreskot 5
Zdroj: tefcond.com

Ako sa filmom Vreskot darilo v minulosti?

Film Vreskot 4 do dnešného dňa zarobil 97 miliónov dolárov a premiéru mal ešte v roku 2011. Od tej doby sme sa dočkali menšieho odmlčania, ale to sa tvorcovia rozhodli zmeniť. Za všetky štyri filmy zarobili krásnych 603 miliónov dolárov.

Takáto čiastka zaradila filmovú sériu Vreskot medzi jednu z najúspešnejších hororovových franšíz a v roku 2015 sme sa dokonca dočkali aj seriálu. Prvé dve série sa vysielali na stanici MTV a posledná sa presunula na VH1.

Kedy sa dočkáme pokračovania zatiaľ netušíme, ale dátum vydania by sme sa mohli dozvedieť už čoskoro. Určite s nami ostaňte naladení pre viac informácií, ktoré nám tvorcovia odhalia postupom času.

Čo hovoríte na film Vreskot 5? Ostane taká kvalita ako v minulosti alebo nás čaká klasické sklamanie, ktoré so sebou prinášajú dnešné horory? 

Zdroj: movieweb.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -