Polčas Super Bowlu 2020 spestrilo dynamické vystúpenie Jennifer Lopez a Shakiry. Pozrite si ho na videu

Nenechajte si ujsť

Betka Múcsková
Betka Múcsková
Volám sa Betka, mám 23 rokov a som študentkou žurnalistiky a sociálnej antropológie v Brne. Denne pozerám filmy a seriály. Okrem nich ma baví umenie v rôznych podobách: rada kreslím, maľujem, čítam, vyrábam, píšem,... Verím, že kreativita a tvorenie dokáže človeku dávať viac, než čokoľvek iné.

Super Bowl 2020

Každý rok si vystúpenie počas polčasu Super Bowlu vezmú na starosť iné hviezdy popkultúry. Snažia sa prísť s niečím výnimočným a zapamätateľným. S niečím, o čom sa bude ešte dlho rozprávať. Tento rok sa to opäť podarilo. Super Bowl 2020 vystúpenie Jennifer Lopez a Shakiry zaplavilo internet.

V jednom z najenergetickejších a zábavných polčasových vystúpení sa Jennifer Lopez a Shakira zapísali do histórie skoro pätnásť minútovou show. Pripravená bola špeciálne pre fanúšikov trblietok a zadkov. Jednotlivo predviedli svoje najpopulárnejšie hity a vystúpenie zakončili spoločným spievaním.

Super Bowl 2020 Shakira
Zdroj: sportingnews.com

Vystúpenie

Medzi hostí, ktorí taktiež vystúpili popri ich vystúpeniach patrila aj jedenásťročná dcéra Jennifer Lopez – Emme, Bad Bunny a J Baldvin. Divákov si ale získala práve Jennifer svojimi schopnosťami tanca pri tyči a Shakira svojimi populárnymi vlnitými pohybmi.

„Ukážme svetu čo dokážu dve latinoameričanky.“

Takto zneli Jenniferine slová pred vystúpením, ktoré zverejnila na svojom Instagrame. A jej slová sa obrátili v činy prostredníctvom nezabudnuteľnej show, ktorú tieto dve dievčatá predviedli na parkete. O ich tanečných kúskoch sa bude ešte dlho rozprávať.

Super Bowl 2020 JLo
Zdroj: vanityfair.com

Shakira a Jennifer Lopez

Shakira bola prvá, ktorá sa objavila na pódiu v odvážnom červenom trblietavom kostýme. Predviedla niektoré zo svojich najlepších pesničiek, napríklad She Wolf, I Like It Like That, Waka Waka a iné. Hneď za ňou vystúpila Jennifer Lopez s pole dance tyčou v zvodnom ružovočiernom kostýme, ktorý sa však razom zmenil na čierny provokatívny kostým z kože. Odspievala napríklad Jenny From the Block, Mi Gente, Born in the USA a ďalšie.

Na záver vystúpenia sa Jennifer a Shakira objavili v zlatých a strieborných farbách a odspievali mix ich najpopulárnejších pesničiek vôbec. Týmto zakončením už divákov úplne dorazili. Super Bowl 2020 vystúpenie bolo nezabudnuteľné. Môžete si ho pozrieť na videu pod týmto článkom.

Páčilo sa vám tohtoročné vystúpenie na Super Bowle? Dajte nám vedieť do komentárov!

Zdroj: collider.com, etonline.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -