Polícia Los Angeles vytvára tím, ktorý bude riešiť sexuálne obťažovania v Hollywoode!

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 22 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Situácia ako vystrihnutá z Hollywoodskeho filmu. V sérii Blade Runner lovia policajti LAPD replikantov, zatiaľ čo v reálnom svete bude špeciálny tím v Los Angeles „loviť“ ľudí z Hollywoodu. Už stačí vytvoriť iba organizáciu Mužov v čiernom, ktorá bude zameraná na slovenských politikov, kedže nás mimozemšťania ešte nezaujímajú. Verte či nie, policajný oddiel v Los Angeles vytvorí špeciálnu skupinu, ktorá bude riešiť prípady sexuálnych obvinení v Hollywoode. Okrem vymazávania z filmov a rušenia seriálov čakajú hercov teda pravdepodobne aj horšie tresty. Schválne sa môžeme staviť, ktorý z nich skončí vo väzení ako prvý. Aha, počkať, veď ono existuje kaucia…

Celý tento škandál počal obvinením Harveyho Weinsteina z viacnásobného sexuálneho obťažovania. To však strhlo vlnu, ktorá sa aktuálne dennodenne rozrastá a do „zoznamu“ sa stále pridávajú nové mená. Najviac sa samozrejme rieši oscarový herec Kevin Spacey, ktorému sa zo dňa na deň skončila legendárna kariéra. Netflix ho vyhodil zo seriálu House of Cards, zatiaľ čo Ridley Scott zas z dokončeného filmu All the Money in the World. Ďalej sa na ňom nachádzajú mená ako Steven Seagal, Dustin Hoffman, Brett Ratner a mnoho ďalších. Na najvyššiu métu to vraj dotiahol herec Charlie Sheen, ktorý sa údajne dopustil samotného znásilnenia.

Scény s Kevinom Spaceym z filmu All the Money in the World budú kompletne pretočené; Zdroj: ew.com

Nikdy nekončiace sexuálne obťažovania v Hollywoode

Tieto obvinenia vytvorili v Hollywoode veľký problém, ktorý sa len tak rýchlo neskončí. Okresná štátna zástupkyňa Los Angeles tak prehlásila, že vytvárajú špeciálny tím zložený z veteránov vo svojom obore. Táto skupina bude pracovať spolu a podrobne prezrú a vyšetria každý z nahlásených prípadov. Zatiaľ čo sa Kevin Spacey ihneď ospravedlnil a napísal, že si jeho konanie nepamätá, niektorí obvinení to ihneď zamietli. Práve pre takéto prípady sa vytvára „Suicide Squad“ pre ich prešetrenie. Niektoré sú už v procese riešenia (napríklad Harvey Weinstein) a iné sa vyšetrovať iba začnú.

Takýmto tempom totižto Hollywood stráca dobrých hercov, producentov, alebo režisérov. Čo na tieto prípady hovoríte vy? Zdá sa vám to všetko prehnané alebo ste radi, že sa to začína riešiť?

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -