REKLAMA

To, čo robíme, robíme z lásky k pop-kultúre a vám, našim čitateľom. Či už čítate všetky naše články alebo si otvoríte len jeden mesačne, za všetko, čo sa nám podarilo vybudovať, ďakujeme len vám. Dali ste nám toho viac, ako sme kedykoľvek mohli tušiť. Zistite, ako nás však môžete podporiť ešte viac a pomôcť nám rozvíjať náš projekt ešte do väčších rozmerov. Za vašu podporu vás samozrejme odmeníme, napríklad aj exkluzívnym limitovaným Fan Art plagátom, ktorý vám každý mesiac doručíme až do schránky!

Exkluzívny Fan Art plagát z limitovanej edície od nášho šikovného umelca

POMÔŽ NÁM a získaj exkluzívny limitovaný Fan Art plagát

Ak nás sledujete, určite vám neuniklo, že pred mesiacom REWIND.sk takmer skončil. Dôvodov na ukončenie tohto projektu sme mali mnoho, no zostali sme len z jedného jediného – kvôli VÁM. Boli to práve vaše slová podpory, ktoré nás presvedčili, že zaťať zuby a pokračovať má význam. Stále nás však ťaží jeden problém.

REKLAMA

Keďže prioritou portálu REWIND.sk nikdy neboli a nikdy nebudú peniaze, nemôžeme mu venovať toľko času, koľko by sme chceli. Žiaľ, aj my si musíme hľadať iné spôsoby, ako si zarobiť na bývanie, jedlo, Netflix či lístky do kina. Na konci dňa nám teda neostáva veľa energie na robenie toho, čo spolu máme tak veľmi radi. Taktiež si tento projekt po toľkých rokoch vyžaduje aj isté množstvo financií, ktoré potrebujeme na plynulé fungovanie.

rewind avengers: endgame akcia v bratislave
Andrej a Adam na Avengers: Endgame akcii v Bratislave; Zdroj: Betka Múcsková

Patreon – prečo a čo za to?

Preto sme sa rozhodli si založiť vlastnú stránku na portáli Patreon, ktorý slúži na transparentnú finančnú podporu tvorcov. Pre túto metódu sme sa rozhodli preto, lebo je pre nás aj pre vás najjednoduchšia. Zároveň ňou však dosiahneme aj to, že koniec koncov vás o nič nepripravíme.

Samozrejme, s vidinou privyrobenia sme mohli na portál REWIND.sk priniesť povinné predplatné, bez ktorého by ste nemohli čítať články. Tento spôsob nám však príde veľmi nesympatický, pretože trestá tých, ktorí platiť nechcú alebo nemôžu. S Patreonom to je presne naopak – tí z vás, ktorí nám neprispejú, nič nestratia; ale tí, ktorí sa predsa len rozhodnú nám nejakou sumou prispieť, dostanú odmenu.

rewind avengers: endgame akcia v bratislave
Miška a Zlatka na Avengers: Endgame akcii v Bratislave; Zdroj: Betka Múcsková

Nezabudnite, že si vážime každú vašu podporu. Nech už je to lajk na našom facebooku, zdieľanie nášho článku alebo súkromná správa, sme vám nesmierne vďační. Ak nám ale naozaj budete chcieť prispieť aj zo svojej peňaženky, pripravili sme si pre vás zopár odmien, ktorými na oplátku poďakujeme my vám.

Za sumu 10 amerických dolárov (necelých 9 eur) vám každý mesiac verejne poďakujeme a zároveň vám venujeme prístup do našej prémiovej komunity, v ktorej s vami budeme blízko komunikovať o tom, čo chystáme. Zároveň vám každý mesiac poštou zašleme balíček s fyzickými odmenami (podľa balíčku) – napríklad aj exkluzívny fan art plagát od nášho šikovného umelca, hŕstku nálepok REWIND.sk a ďalšie predmety, ktoré pripravujeme a predstavíme už v najbližšej dobe.

rewind avengers: endgame akcia v bratislave
Rewind tím a výhercovia cien na Avengers: Endgame akcii v Bratislave; Zdroj: Betka Múcsková

Samozrejme, je len na vás, či sa rozhodnete nás podporiť menšou, väčšou alebo žiadnou sumou. Nechceme vás o nič pripravovať, ale odmeniť tých z vás, ktorí chcú odmeniť nás. REWIND.sk by bez vás nikdy neexistoval a len otvorením tohto článku ste nám vyjadrili podporu, za ktorú vám slovami nedokážeme dostatočne poďakovať.

prispIEŤ NÁM MÔŽEŠ tu <3