Významná zmena, ktorá vás dostane. Populárna internetová TV prekopala celý dizajn

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Mám 23 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Internetová TV prináša nový dizajn webového prehrávača

Webový prehrávač služby SledovaniTV získava nový vzhľad. Týmto spôsobom sa dizajn zjednocuje cez rôzne platformy.

Používatelia, ktorí sledujú televízne vysielanie cez webový prehrávač, si v posledných týždňoch mohli všimnúť zmenu vzhľadu. Postupne bol uvádzaný nový dizajn, ktorý lepšie korešponduje s vizuálmi televíznych aplikácií.

Nový dizajn pridáva zoznam kanálov, ako aj prehľad predošlých a nasledujúcich programov. Noví používatelia si môžu v zozname kanálov taktiež filtrovať podľa žánrov, možnosť zobrazenia v mriežke zostáva zachovaná.

„Nový vzhľad sjednotil všetky naše platformy. Naši zákazníci tak získajú konzistentný užívateľský zážitok, nech si vyberú akúkoľvek platformu na sledovanie televízie,“ hovorí Head of Marketing spoločnosti SledovaniTV Matěj Čičák.

novy dizajn tv
Zdroj: SledovaniTV

O službe SledovaniTV

SledovaniTV je IPTV, teda internetová televízia, ktorá ponúka vyše 200 televíznych kanálov. Vysielanie je možné pozastaviť, pretočiť a služba tiež umožňuje spätné prezeranie na 30 dní. Môžete prepínať medzi jazykovými stopami, titulkami a rôznou kvalitou vysielania. SledovaniTV funguje aj ako virtuálny videorekordér na záznam programu.

Aplikácia SledovaniTV je dostupná na smart televíziách, set-top boxoch s AndroidTV, Chromecaste či Apple TV. SledovaniTV funguje v celej Európskej únii.

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -