Pornhub začal ponúkať titulky pre hluchých a nedoslýchavých divákov!

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Verte, či nie, aj pornografia je súčasťou kinematografie. A možno by ste sa divili, akú veľkú časť tvorí! Nuž, jednou z najznámejších a najväčších stránok je určite Pornhub. Táto zábavná stránka pre dospelých stále zlepšuje svoje služby, aby sa na nej cítil „ako doma“ každý jeden divák. To platí aj pre tých, ktorí sú zrakovo postihnutí alebo nepočujúci! Predsa len, funkcia „Described Video“ je už nejaký ten piatok dostupná. Tá v skratke ponúka zvukový popis tých najlepších videí, aby si ich mohli užiť aj horšie vidiaci a zrakovo postihnutí diváci. Teraz je dokonca predstavená aj nová kategória pre sluchovo postihnutých!

pornhub začal ponúkať titulky
Zdroj: engadget.com

Pornhub začal ponúkať titulky ku videám!

Je to naozaj tak – Pornhub spustil novú kategóriu „Closed Captioning“. Tá je smerovaná všetkých hluchým alebo nedoslýchavým divákom. Táto kolekcia by mala obsahovať cez 1000 najpozeranejších videí v kategóriach pre mužov, pre ženy, gay, bi a transseuxal. Táto video kolekcia bude zobrazovať titulky a vysvetľujúci text, ktorý by mal „pomôcť zlepšiť zážitok pre používateľov, ktorí nie sú schopní počuť originálne audio videa“. Bude indikovať rozdielnych ľudí, ktorí sa rozprávajú, ale aj naznačovať emocionálne zmeny v ich hlasoch a ne-vokálnom zvuku.

„Tu v Pornhube je dôležité, že pokračujeme v poskytovaní služieb pre všetky potreby našich užívateľov. Vytvárame náš obsah dostupným pre všetkých individuálne.“ hovorí Corey Price, viceprezidentka stránky

Obe funkcie „Described Video“ a „Closed Captioning“ boli vytvorené prostredníctvom humanitárnej divízie Pornhubu, Pornhub Cares. Áno, jedna z najväčších stránok na svete musí mať aj takúto divíziu. Majú rozbehnuté rôzne projekty, ako napríklad „Pornhub Cares Scholarship„, ktorý daruje 25,000 amerických dolárov na štipendium pre univerzitných študentov.

Tak čo, kto by chcel tvoriť titulky do porna pre svoje živobytie? 

ZDROJnylon

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -