Tehotná Daenerys a odhalený dátum premiéry poslednej série Game of Thrones? Máme sa na čo tešiť!

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Posledná séria Game of Thrones bude premiérovať…

Začiatkom januára HBO oficiálne potvrdilo, že sa poslednej, ôsmej série seriálu Game of Thrones dočkáme až v roku 2019. Tento fakt teda potvrdil slová herečky Sophie Turner (Sansa Stark), ktorá nám túto nešťastnú správu zdelila ešte začiatkom decembra. To jasne ukazuje, že slovám hercov zo seriálu môžeme plne veriť. Rok vydania by teda bol potvrdený, no doteraz sme ešte stále nevedeli, či sa poslednej série dočkáme na začiatku, alebo na konci roka. Predstaviteľka Arye Stark, herečka Maisie Williams však jasne povedala, kedy bude prvá epizóda ôsmej série premiérovať. Myslíte, že môžeme jej prehláseniu veriť a poznáme tak mesiac vydania poslednej série Game of Thrones?

Zdroj: screenrant.com

Túto podstatnú novinku prezradila v rozhovore s portálom Metro, kde rozprávala o jej roli v nadchádzajúcom filme Early Man. Slová Maisie Williams zneli nasledovne: „Natáčanie ukončíme v decembri a prvú epizódu budeme vysielať v apríli [2019].“ A je to vonku – Posledná séria legendárneho seriálu Game of Thrones príde v apríli roku 2019. Maisie takisto prezradila, akú budúcnosť by si priala pre jej postavu, Aryu Stark. Po tom, čím všetkým si v seriáli prešla, by pre ňu herečka chcela pokoj a aby konečne našla svoj mier. Všetci predsa dobre vieme, že Aryu na jej ceste sprevádzal iba hnev a túžba za pomstou.

Prinesie ôsma séria do príbehu tehotenstvo?

Túto možnú informáciu rozchýril portál TVLine. Bez špecifického zmienenia Game of Thrones stránka potvdrila to, že sa vysoko populárny seriál, ktorý vyhral cenu Emmy a beží na známej  káblovej sieti, dočká zvratu v podobe tehotenstva v príbehu. Tento zvrat sľubuje, že bude… „prekvapujúci“ je ešte slabé slovo. Taktiež nezabudli dodať, že sa tento seriál neplánuje vrátiť až po rok 2019. Všetko teda nasvedčuje, že ide práve o Game of Thrones, keďže presne spadá do daného popisu. Otázkou teda ostáva, ktoré dve postavy budú v tehotenstve zapletené a koho tehotenstvo by bolo viac ako prekvapujúce.

Ôsma séria Game of Thrones
Zdroj: gameofthrones.wikia.com

Nasledujúci odstavec obsahuje SPOILER z finále siedmej série!

Pokiaľ ide naozaj o tento seriál, tak pravdepodobne pôjde o Daenerys Targaryen a Jona Snowa. Finále siedmej série predsa prinieslo ich veľké „zblíženie“ a ako už dobre vieme, incest nie je v Game of Thrones žiadne tabu. Hlavné postavy však bohužiaľ stále nevedia, že pravá identita Jona Snowa je Aegon Targaryen, právoplatný nástupca trónu. Daenerys je tak Jonova pokrvná teta.

Tešíte sa, že sa posledná séria vráti v roku 2019 pomerne skoro? Čo vravíte na možné tehotenstvo v príbehu? Vaše názory nám napíšte do komentárov!

Mohlo by sa ti páčiť

2 COMMENTS

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -