Filmy

Posledná séria Game of Thrones k nám dorazí skôr, ako sme si mysleli!

Od finálnej ôsmej série Game of Thrones nás pravdepodobne delí menej času, ako sme si doteraz mysleli! Čakanie na záver najepickejšieho seriálu vôbec sme si v priebehu posledných mesiacov skracovali rôznymi útržkami informácií o poslednej sérii a inými novinkami. Dnes sme sa ale dozvedeli správu, ktorá všetko mení. Doteraz sme boli v domienke, že ôsmu sériu si pozrieme najskôr o rok. Teraz sa však ukazuje, že na našich obrazovkách by sa mohla objaviť už o 6 mesiacov! Čo je na tom pravdy?

názov prvého Game of Thrones prequelu

Zdroj: fanfest.com

Posledná séria Game of Thrones

Konečne sa dostávame bližšie ku konkrétnemu dátumu vydania poslednej série Game of Thrones. Vedeli sme, že naše obľúbené postavy sa v posledných epizódach vrátia až v roku 2019. To je však veľmi všeobecný časový úsek. Dnes všetko mení Casey Bloys z HBO, ktorý svetu prezradil, že ôsmu sériu Game of Thrones si pozrieme v prvej polovici roka 2019!

Z toho môžeme vyvodiť, že premiéru by sme mohli očakávať už v apríli. Dôvod? Práve apríl bol mesiacom, kedy sa začalo vysielať prvých 6 sérií. Samozrejme, 7. séria bola o niečo posunutá kvôli počasiu a iným faktorom, s ktorými musela počítať produkcia. 8. už ale takéto problémy nemá a preto je pravdepodobné, že ju uvidíme už o pár mesiacov.

Zdroj: time.com

Aprílový dátum premiéry poslednej série Game of Thrones potvrdzuje seriálový program HBO. V prvej polovici roku 2019 je to vlastne jediná reálna možnosť. Od februáru až po apríl bude stanica vysielať druhú sériu úspešného seriálu Big Little Lies, ktorý HBO určite nebude chcieť zatieniť s Game of Thrones. Takmer s istotou teda môžeme s dostupnými informáciami predpokladať, že 8. séria milovaného fantasy príbehu k nám dorazí už v apríli 2019! Samozrejme to neberte ako potvrdený fakt, ale pravdepodobnú možnosť. Konečne sa ale blížime ku konkrétnemu dátumu vydania, a už teraz sa nevieme dočkať.

Sledujete super-populárny seriál Game of Thrones? Čo vravíte na informácie, ktoré nám priblížili dátum premiéry poslednej série? Vaše pocity nám zanechajte v komentároch!

Andrej Cvik
About author

Volám sa Andrej, mám 19 rokov, som študentom vysokej školy a verím, že tvorením sa dá zmeniť svet k lepšiemu. // Moje TOP tri najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky.
  Related posts
  FilmyOdporúčame

  Štúdio Warner Bros. odhalilo dátumy vydania filmov Matrix 4 a The Flash

  Filmy

  Film Šťastný nový rok ovládol kiná, je aktuálnou jednotkou návštevnosti

  FilmyVýber šéfredaktora

  Chystá Disney novú Planétu opíc? Režisér šokoval fanúšikov týmto prehlásením

  FilmyOdporúčameTrailery

  Krásna Gal Gadot sa vracia v prvom traileri na film Wonder Woman 1984

  Pridaj komentár