Posledná séria Game of Thrones k nám dorazí skôr, ako sme si mysleli!

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Volám sa Andrej, mám 21 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Od finálnej ôsmej série Game of Thrones nás pravdepodobne delí menej času, ako sme si doteraz mysleli! Čakanie na záver najepickejšieho seriálu vôbec sme si v priebehu posledných mesiacov skracovali rôznymi útržkami informácií o poslednej sérii a inými novinkami. Dnes sme sa ale dozvedeli správu, ktorá všetko mení. Doteraz sme boli v domienke, že ôsmu sériu si pozrieme najskôr o rok. Teraz sa však ukazuje, že na našich obrazovkách by sa mohla objaviť už o 6 mesiacov! Čo je na tom pravdy?

názov prvého Game of Thrones prequelu
Zdroj: fanfest.com

Posledná séria Game of Thrones

Konečne sa dostávame bližšie ku konkrétnemu dátumu vydania poslednej série Game of Thrones. Vedeli sme, že naše obľúbené postavy sa v posledných epizódach vrátia až v roku 2019. To je však veľmi všeobecný časový úsek. Dnes všetko mení Casey Bloys z HBO, ktorý svetu prezradil, že ôsmu sériu Game of Thrones si pozrieme v prvej polovici roka 2019!

Z toho môžeme vyvodiť, že premiéru by sme mohli očakávať už v apríli. Dôvod? Práve apríl bol mesiacom, kedy sa začalo vysielať prvých 6 sérií. Samozrejme, 7. séria bola o niečo posunutá kvôli počasiu a iným faktorom, s ktorými musela počítať produkcia. 8. už ale takéto problémy nemá a preto je pravdepodobné, že ju uvidíme už o pár mesiacov.

Zdroj: time.com

Aprílový dátum premiéry poslednej série Game of Thrones potvrdzuje seriálový program HBO. V prvej polovici roku 2019 je to vlastne jediná reálna možnosť. Od februáru až po apríl bude stanica vysielať druhú sériu úspešného seriálu Big Little Lies, ktorý HBO určite nebude chcieť zatieniť s Game of Thrones. Takmer s istotou teda môžeme s dostupnými informáciami predpokladať, že 8. séria milovaného fantasy príbehu k nám dorazí už v apríli 2019! Samozrejme to neberte ako potvrdený fakt, ale pravdepodobnú možnosť. Konečne sa ale blížime ku konkrétnemu dátumu vydania, a už teraz sa nevieme dočkať.

Sledujete super-populárny seriál Game of Thrones? Čo vravíte na informácie, ktoré nám priblížili dátum premiéry poslednej série? Vaše pocity nám zanechajte v komentároch!

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -