Posledné dni na 1000 GB dát zadarmo na rok: Tu je návod, ako si ich aktivujete

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Mám 23 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Najčítanejšie za 7 dní

Posledná šanca na 1000 GB dát

Telekom vo vianočnej ponuke pre rok 2023 pripravil zákazníkom jednu mimoriadnu ponuku. Noví zákazníci, ktorí si k operátorovi prenesú číslo od konkurencie a začnú využívať Predplatenku, získajú do konca roka 2023 1000 GB dát zadarmo. Ponuka sa ale netýka existujúcich zákazníkov.

Práve teraz, posledné dni v roku, je najlepšie si pripomenúť hraničný termín akcie, ktorým je 31.12.2023. Ak si dobijete kredit aspoň o 10 €, budete si môcť v Telekom aplikácii aktivovať balíček 1000 GB, ktorý sa dá čerpať do konca roka 2024. Aktivácia balíka je dokonca možná pre každý prípad aj na tomto špeciálnom webe.

Zdroj: Telekom, Unsplash

Kredit 10 € môžete čerpať na volania či SMS správy alebo nákup iných balíčkov – napríklad aj na MIXI balíček nekonečných volaní na 30 dní za 8 €.

Ak chcú zákazníci využiť túto ponuku, stačí si kúpiť novú Predplatenku či preniesť číslo, prvý raz dobiť kredit aspoň o 10 € a aktivovať si balíček 1000 GB do 31. decembra 2023.

Slováci môžu získať paušál zadarmo. Dvaja významní operátori spojili sily

Telekomunikačný operátor UPC pred Vianocami predstavuje novinku pre svojich zákazníkov. V spolupráci so 4-ka uvádza ponuku „Rýchla SIM cez UPC“ v kombinácii s ostatnými službami.

Zákazník si s touto ponukou môže aktivovať jeden z nových paušálov SLOBODA od 4ky, pričom vďaka výhodám môže získať benefit v podobe 3 mesačných paušálov bezplatne.

Prvý mesačný paušál získa zákazník bezplatne a druhý a tretí mesiac získa od UPC zľavu vo výške aktivovaného paušálu. Tá sa mu automaticky odpočíta z nasledujúcej faktúry do výšky predplatených služieb UPC. Zákazník môže takto počas prvých 3 mesiacov ušetriť do 69 €. Viac sa téme venujeme v samostatnom článku.

Mohlo by sa ti páčiť

2 COMMENTS

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -