Posledný a necenzurovaný Baywatch trailer vám vraví, že toto je film, ktorý v lete jednoducho musíte vidieť!

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Posledný Baywatch trailer ukazuje už úplne všetko!

Tak a máme tu ďalšieho kandidáta, ktorý už pomalinky finishuje svoj marketing. Už za dva týždne sa totižto na plátno dostanú najsexi plavčíci na svete. Presne tak, reboot populárneho seriálu s Hasselhoffom, Baywatch, sa už o dva týždne objaví v amerických kinách. My si na neho bohužiaľ počkáme o trošku dlhšie. Ku nám sa Baywatch dostane až o mesiac. V USA sa však filmu už nevedia dočkať, a tak štúdio svoj marketing zakončuje ultimátnym a necenzurovaným trailerom.

Presne tak, v tomto trailery išli do toho na plno. Je plný nadávok, krásnych tiel a ukazuje výbornú akciu spolu s vtipnými hláškami. Myslím, že práve teraz nám štúdio ukázalo, aký vlastne celý film bude. No a čo na to vravíme? Že sa nám to naozaj páči. Ak ste mali doteraz o filme nejaké pochybnosti, tento trailer vás presvedčí, že túto letnú jazdu nebudete chcieť zmeškať.

O čom to teda bude? Keď sa na pláži Baywatch objaví mŕtve telo, pátranie na seba vezme elitný tím záchranárov, na čele s Mitchom Buchannonom. Tým to však sťaží Matt Brody, olympijský výherca, ktorého zamestnali ako plavčíka, kvôli vylepšeniu ich značky. No a tak začína uletená letná jazda, plná nádavok, krásnych žien a skvelého humoru. V hlavných rolách sa objavia Dwayne „The Rock“ Johnson, Zac Efron, Alexandra Daddario, Priyanka Chopra a Kelly Rohrbach. Vidíme sa v kinách, už 15. júna.

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=nA-nXJ1FoM4]

Tešíte sa na Baywatch? Čo vravíte na nový trailer? Vaše názory nám píšte do komentárov.

ZDROJYoutube

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -