FilmyTrailery

Posledný a necenzurovaný Baywatch trailer vám vraví, že toto je film, ktorý v lete jednoducho musíte vidieť!

Posledný Baywatch trailer ukazuje už úplne všetko!

Tak a máme tu ďalšieho kandidáta, ktorý už pomalinky finishuje svoj marketing. Už za dva týždne sa totižto na plátno dostanú najsexi plavčíci na svete. Presne tak, reboot populárneho seriálu s Hasselhoffom, Baywatch, sa už o dva týždne objaví v amerických kinách. My si na neho bohužiaľ počkáme o trošku dlhšie. Ku nám sa Baywatch dostane až o mesiac. V USA sa však filmu už nevedia dočkať, a tak štúdio svoj marketing zakončuje ultimátnym a necenzurovaným trailerom.

Presne tak, v tomto trailery išli do toho na plno. Je plný nadávok, krásnych tiel a ukazuje výbornú akciu spolu s vtipnými hláškami. Myslím, že práve teraz nám štúdio ukázalo, aký vlastne celý film bude. No a čo na to vravíme? Že sa nám to naozaj páči. Ak ste mali doteraz o filme nejaké pochybnosti, tento trailer vás presvedčí, že túto letnú jazdu nebudete chcieť zmeškať.

O čom to teda bude? Keď sa na pláži Baywatch objaví mŕtve telo, pátranie na seba vezme elitný tím záchranárov, na čele s Mitchom Buchannonom. Tým to však sťaží Matt Brody, olympijský výherca, ktorého zamestnali ako plavčíka, kvôli vylepšeniu ich značky. No a tak začína uletená letná jazda, plná nádavok, krásnych žien a skvelého humoru. V hlavných rolách sa objavia Dwayne “The Rock” Johnson, Zac Efron, Alexandra Daddario, Priyanka Chopra a Kelly Rohrbach. Vidíme sa v kinách, už 15. júna.

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=nA-nXJ1FoM4]

Tešíte sa na Baywatch? Čo vravíte na nový trailer? Vaše názory nám píšte do komentárov.

About author

They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.
  Related posts
  FilmyOdporúčame

  Štúdio Warner Bros. odhalilo dátumy vydania filmov Matrix 4 a The Flash

  Filmy

  Film Šťastný nový rok ovládol kiná, je aktuálnou jednotkou návštevnosti

  FilmyVýber šéfredaktora

  Chystá Disney novú Planétu opíc? Režisér šokoval fanúšikov týmto prehlásením

  FilmyOdporúčameTrailery

  Krásna Gal Gadot sa vracia v prvom traileri na film Wonder Woman 1984

  Pridaj komentár