Posledný Deadpool 2 trailer je tu a Infinity War sa konečne môže začať báť poriadnej konkurencie!

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Posledný Deadpool 2 trailer nás presviedča, že túto komiksovku v kinách rozhodne nevynecháme!

Chcete predať film, ktorý vychádza v prvej polka roka? Recept na úspech je jednoduchý, stačí vydať posledný trailer pred tým najočakávanejším filmom roka! V tomto prípade to je Avengers: Infinity War, ktorého prítomnosť nám zrovna pred pár dňami ponúkla trailery na Sola, Rodinku Úžasných 2 a Jurský Svet. V hre je však ešte jeden veľmi veľký hráč a jeho meno v roku 2016 priam rozbilo všetky tržby v kinách. Vravíme tu o jedinečnom, ukecanom a hlavne R-kovom Deadpoolovi.

Táto independent komiksová komédia očarila asi každého, keďže konečne priniesla do žánru niečo nové. Avšak asi každému je jasné, že pokračovať v jednoduchosti sa nedá a všetko treba zväčšovať. Zatiaľ čo sme o dvojke mali práve kvôli tomuto dôvodu menšie obavy, po dnešnom traileri sú konečne preč! Deadpool sa ukazuje v nadupanom, vtipnom a hlavne perfektnom traileri! Po tomto máme už len jednu otázku, kedy sa budú dať predobjednať lístky?

Pokračovanie si v kinách užijeme už 17. mája, takže sme veľmi zvedaví, ako sa podarí štúdiu finančne zaujať, keďže je asi každému jasné, že aj v tom čase by stále mala dominovať najväčšia komiksovka všetkých čias, Avengers: Infinity War! Deadpoola bude finančne obmedzovať iba jedna vec a tým je R rating, teda prístupnosť od 15 rokov. My sme však neuveriteľne šťastní, že tam je, keďže inak by išla kvalita filmu rapídne dole. Čo viac dodať, dúfame, že zmena režiséra vyšla na výbornú. Komiksoví nadšenci sa určite potešia, že sa v tomto filme predstaví X-Force. Dúfame teda, že to bude rovnako úžasné, ako tento trailer!

Čo hovoríte na posledný Deadpool 2 trailer? Je to komiksovka, ktorú tento rok jednoducho musíte vidieť? Napíšte nám do komentárov.

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -