Obraňovať New York budú už o 4 dni! Navnaďte sa na Defenders ich posledným trailerom!

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Najčítanejšie za 7 dní

Už len pár dní! Posledný Defenders trailer nás presvedčuje, prečo tento seriál vynechať nesmieme!

Tak sme sa konečne dočkali! Jeden z najočakávanejších seriálov roka už o pár dní príde do našich domácností! 8-epizódna jazda, ktorá prvýkrát spája svojich 5 predošlých sérií sa však ešte pred svojim príchodom rýchlo predstavuje v poslednom traileri. Je síce najkratší z nich a na konci je trochu useknutý (nevydal ho Netflix oficiálne), no určite ide o TEN trailer, ktorý vás jednoducho presvedčí, že to vidieť musíte.

Daredevil, Jessica Jones, Luke Cage a Iron Fist sa teda konečne spájajú! Tentokrát ale budú mať na boj so zločinom iba 48 hodín! Bojovať totižto budú proti starým tváram ako Elektra, ale aj proti novým ako je Alexandra, zahraná legendárnou herečkou, Sigourney Weaver. Najviac sme však zvedaví na to, či sa seriálu bude dariť s menším počtom epizód. Doteraz mal totižto každý jeden Marvel/Netflix seriál 13. Zníženie na 8 dielov bude teda veľmi zaujímavé sledovať.

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=cvyv2Scr9SU]

Všetko sa dozvieme už o 4 dni! Posledný trailer nám však sľubuje veľkú dávku akcie aj humoru, no a to je presne to, čo si od tejto tímovky všetci želáme. Ľudia, ktorí dokonca doteraz nadávali na Iron Fista (jediný Marvel/Netflix seriál, hodnotený negatívne) ho začínajú mať po týchto ukážkach radi. To je určite dobré znamenie, keďže Marvel určite nebude chcieť zopakovať to čo naposledy. My sa teda tešíme ako hrom. Je to už hodná chvíľa, čo sme videli hrdinov ako Daredevila a Jessicu Jones, takže na ich návrat sa už nevieme dočkať. Samozrejme, záporáčka Sigourney Weaver nás zaujíma ešte viac. No a ja osobne myslím, že nejaký krátky trailer na Punishera, by po zverejnení seriálu nebol zlý nápad. Čo myslíte?

Tešíte sa na Defenders? Ktorá séria bola doteraz vaša obľúbená? Napíšte nám do komentárov.

ZDROJYoutube

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -