Posledný epický Justice League trailer je tu! Pozeráme sa na komiksovku roka?

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Najčítanejšie za 7 dní

Posledný Justice League trailer je tu! Máme sa na čo tešiť?

Už o mesiac príde najočakávanejšia komiksovka za posledné roky! Ikonická Justice League zo stránok vydavateľstva DC sa historicky prvýkrát ukáže vo vlastnom hranom filme! No a asi ani netreba pripomínať, že komiksoví fanúšikovia na toto čakali niekoľko rokov. Stálo však to čakanie za to? Budeme o mesiac vychádzať z kinosál šťastní? Dokáže nám DC, že aj oni vedia robiť perfektné komiksovky?

Ako určite viete, cesta DC filmov je kostrbatá! Od „príliš akčného“ Superman filmu, po politický triler s dvoma najikonickejšími superhrdinami, po nevyužitú tímovku najväčších DC záporákov až po perfektný film s najslávnejšou ženskou superhrdinkou na svete! Tieto štyri filmy momentálne tvoria DC Extended Universe, ktorý sa však už o mesiac naplno prepojí. Nech sa teda za oponou deje čokoľvek, nikto z vás tento film nebude chcieť minúť. A ak áno, tento trailer vám napovie. Pre ďalšie novinky ohľadom filmu, určite sledujte náš portál! Máme pre vás toho ešte veľa nachystaného. U nás bude mať film premiéru 16. novembra, takže nás od nej oficiálne delí už len mesiac. Teraz si teda užite tento epický trailer na dlhoočakávanú tímovku z DC sveta, Justice League! Superman, Batman, Wonder Woman, Cyborg, Flash a Aquaman, náš detský sen je konečne tu!

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=r9-DM9uBtVI]

Na Instagrame zverejnili ešte jednu ukážku, ktorá má v sebe iné scény:

Tešíte sa, alebo máte stále o filme pochybnosti? Ktorý superhrdina je váš najobľúbenejší? Páčia sa vám filmy z nového DC univerza? Napíšte nám do komentárov.

ZDROJYoutube

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -