King Kong vs. všetci! Posledný Kong: Skull Island trailer plný dychberúcich akčných záberov je tu!

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Posledný Kong: Skull Island trailer predstavuje akčnú stránku filmu!

Plný dychberúcej akcie! Presne taký je najnovší trailer pre film Kong: Skull Island. Tvorcovia nám chcú dokázať, že ich King Kong bude mašina na ničenie. Trailer nám predstavuje masívne akčné scény, ktoré vyzerajú nádherne a iba zväčšili naše očakávania na film. Ostáva nám už len jediné, modliť sa, nech je dej filmu rovnako zaujímavý ako jeho akčná stránka.

Pretože tomuto filmu pôjde ozaj o všetko. Je to totižto druhý diel v novej filmovej sérii MonsterVerse, ktorá by mala vyústiť epickým duelom Konga proti Godzille. Že si to neviete predstaviť? To ani my, avšak ak to bude vyzerať aspoň z polovice tak dobre ako tento trailer, záujem o to bude veľký. Oficiálne sme tento film zaradili medzi najočakávanejšie blockbustre roka. Ak si myslíte, že preháňame, presvedčte sa sami.

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=44LdLqgOpjo]

Film prichádza do kín už 9. marca! V hlavných rolách sa objavia hviezdy ako Tom Hiddleston, Brie Larson, John C. Reilly, Samuel L. Jackson a John Goodman. Ak si budete chcieť vychutnať Kongov rev naplno, určite navštívte IMAX sálu. Nezabudnite hlavne počkať až do konca titulkov, čaká nás vraj úžasná post-credits scéna, ktorá pravdepodobne načrtne očakávaný súboj dvoch ikonických monštier. Vidíme sa v kine!

Tešíte sa na Kong: Skull Island? Čo vravíte na celý MonsterVerse, zaujal vás súboj Konga proti Godzille? Vaše názory nám píšte do komentárov.

ZDROJYoutube

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -