FilmyTrailery

King Kong vs. všetci! Posledný Kong: Skull Island trailer plný dychberúcich akčných záberov je tu!

Posledný Kong: Skull Island trailer predstavuje akčnú stránku filmu!

Plný dychberúcej akcie! Presne taký je najnovší trailer pre film Kong: Skull Island. Tvorcovia nám chcú dokázať, že ich King Kong bude mašina na ničenie. Trailer nám predstavuje masívne akčné scény, ktoré vyzerajú nádherne a iba zväčšili naše očakávania na film. Ostáva nám už len jediné, modliť sa, nech je dej filmu rovnako zaujímavý ako jeho akčná stránka.

Pretože tomuto filmu pôjde ozaj o všetko. Je to totižto druhý diel v novej filmovej sérii MonsterVerse, ktorá by mala vyústiť epickým duelom Konga proti Godzille. Že si to neviete predstaviť? To ani my, avšak ak to bude vyzerať aspoň z polovice tak dobre ako tento trailer, záujem o to bude veľký. Oficiálne sme tento film zaradili medzi najočakávanejšie blockbustre roka. Ak si myslíte, že preháňame, presvedčte sa sami.

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=44LdLqgOpjo]

Film prichádza do kín už 9. marca! V hlavných rolách sa objavia hviezdy ako Tom Hiddleston, Brie Larson, John C. Reilly, Samuel L. Jackson a John Goodman. Ak si budete chcieť vychutnať Kongov rev naplno, určite navštívte IMAX sálu. Nezabudnite hlavne počkať až do konca titulkov, čaká nás vraj úžasná post-credits scéna, ktorá pravdepodobne načrtne očakávaný súboj dvoch ikonických monštier. Vidíme sa v kine!

Tešíte sa na Kong: Skull Island? Čo vravíte na celý MonsterVerse, zaujal vás súboj Konga proti Godzille? Vaše názory nám píšte do komentárov.

About author

They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.
  Related posts
  FilmyTrailery

  Režiséri Avengers: Endgame prichádzajú na Netflix s akčnou peckou s Chrisom Hemsworthom

  Filmy

  Ako si pozrieť celý Marvel Cinematic Universe v chronologickom poradí?

  Filmy

  Dozvedeli sme sa oficiálny dátum vydania filmu Blade? Kedy sa lovec upírov pripojí do MCU?

  SeriályTrailery

  Mysleli ste si, že Adventure Time je príliš šialené? Nová animovaná séria ho ľahko schová do vrecka

  Pridaj komentár