Posledný príspevok Chadwicka Bosemana je vôbec najlajkovanejším na sociálnej sieti Twitter

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 23 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Posledný príspevok Chadwicka Bosemana

Twitter oznámil, že posledný príspevok Chadwicka Bosemana, ktorý celému svetu zdelil zdrvujúcu informáciu o hercovej smrti, je vôbec najlajkovanejším na celej sociálnej sieti. Jedná sa o čierno-biely portrét Bosemana s vyjadrením, ktoré potvrdilo jeho smrť po štvorročnom boji s rakovinou hrubého čreva.

“Skutočný bojovník, Chadwick vytrval cez to všetko a priniesol vám mnohé filmy, ktoré dnes milujete. Od Marshalla po Da 5 Bloods, Ma Rainey’s Black Bottom od Augusta Wilsona a niekoľko ďalších, všetky natočil počas a medzi nespočetnými operáciami a chemoterapiami. Poctou jeho kariéry bolo priviesť k životu kráľa T’Challu v Black Panther.”

Twitter túto novinku zdieľal s popisom: „Najlajkovanejší Tweet vôbec. Pocta hodná kráľa. #WakandaForever„. Príspevok má aktuálne cez 6,6 miliónov lajkov, čím výrazne prekonal doterajšieho držiteľa rekordu. Tým bol príspevok od Baracka Obamu z roku 2017, ktorý dosiahol číslo 4 milióny lajkov. Twitter na Bosemanovu počesť dokonca vrátil aj “Black Panther” hashtag emoji.

Pozreli ste si, alebo si plánujete na rozlúčku s hercom pozrieť jeden z jeho filmov? Dajte nám vedieť do komentárov.

Zdroj: hypebeast.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -