Posledný Spider-Man: Homecoming trailer vás presvedčí, že táto Marvelovka vám jednoducho nesmie újsť!

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Posledný Spider-Man Homecoming trailer je na svete! Do premiéry ostáva už len pár týždňov!

Každé dieťa aj s dospelým vždy poznalo, kto je Spider-Man. Stačilo sa prejsť po hocijakom obchode aby dieťa vykríklo, kto to je na tých topánkach. Po roku 2002 sa však o ňom dozvedel už naozaj každý, bez toho, aby musel vkročiť do hocijakého obchodu. Zrodil sa fenomén, ktorý na svet prinieslo štúdio Columbia Pictures. Všetci mysleli, že tak dobrý komiksový film ako X-Men z roku 2000 už nepríde, no všetci svoje slová oľutovali.

Každý ste ten film videl, viete, že dnes sa už jedná o menšiu klasiku v rámci žánru. A síce bol každý spokojný, film nedokázal potešiť úplne všetkých. Štúdio Marvel sa bránilo tomu, že aj keď je to skvelý film, to pre nich nebola dobrá reprezentácia ich najpopulárnejšieho hrdinu. K nim sa pridalo aj niekoľko veľkých komiksových nadšencov. Teraz však nastal čas ukázať, kto Spider-Man naozaj je.

Oficiálny plagát:

Oficiálny plagát pre Spider-Man: Homecoming
Oficiálny plagát pre Spider-Man: Homecoming; Zdroj: ign.com

Oficiálny medzinárodný plagát:

Oficiálny medzinárodný plagát pre Spider-Man: Homecoming
Oficiálny medzinárodný plagát pre Spider-Man: Homecoming; Zdroj: ign.com

 

Po 15 rokoch prichádza verzia Spider-Mana, ktorú Marvel chcel, aby ste odjakživa poznali. Ich 16. marvelovka teda predstavuje hrdinu, ktorý už v tých predošlých dosť chýbal. Spider-Man v podaní Toma Hollanda ako obyčajného tínedžera prichádza už o necelé dva mesiace. No a posledný trailer vám ponúka naozaj všetko, aby ste si tento film prišli vychutnať do pohodlia kinosál.

Bojovalo sa za tento film dlho, bolo treba podpísať veľa dôležitých zmlúv a vyzerá to tak, že zatiaľ všetko klape. My len dúfame, že Sony sa na tomto filme podieľalo naozaj minimálne, a že tú ťažkú robotu odpracovali ľudia v Marveli. Verte mi, aj najväčší fanúšik Spider-Mana pôjde na tento film v pochybnostiach. Ak sa však film v očiach kritikov podarí, tak sa tento film zapíše ako jeden z najväčších úspechov štúdia Marvel. No a schválne, kto z vás by nechcel byť pri tom?

Oficiálny trailer:

 [youtube https://www.youtube.com/watch?v=xEvV3OsE2WM]

Medzinárodný trailer:

 [youtube https://www.youtube.com/watch?v=xbQdPBiF3Co]

PS: Ak sa na tento film tešíte rovnako ako my, môžete si naň skrátiť čas našimi recenziami na všetky predošlé diely Spider-Mana, ktoré začnú vychádzať každý týždeň (počnúc 1. júnom) pred premiérou Homecomingu. Dúfame, že si v nich s nami zaspomínate na celú Spider-Manovu cestu na plátne, ktorá sa odohrávala 15 rokov.

Čo však vravíte na trailer? Tešíte sa na film? Pôjdete naň, aj keď patríte k tým čo o ňom majú pochybnosti? Vaše názory nám píšte do komentárov.

ZDROJYoutube

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -