Posledný trailer k filmu Tiché miesto nám dokazuje, že sa budeme báť! Akým nástrahám bude čeliť duo Krasinski-Blunt?

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Posledný trailer k filmu Tiché miesto

Pamätáte si herecké vystúpenie Johna Krasinskeho ako Jima Halperta v seriáli The Office? Už v tom čase sme si mysleli, že lepší výkon od neho už neuvidíme. To všetko sa však mení po zhliadnutí najnovšieho traileru k nadchádzajúcemu filmu Tiché miesto. Ako hlava rodiny musí ochrániť vlastnú ženu a deti, ktoré sa ocitnú v nebezpečenstve. Tiché miesto sa mení na miesto, na ktorom sa nachádzajú tajomní démoni!

a quiet place trailer
Zdroj: imdb.com

Najnovšia ukážka odhaľuje svoje tajomstvá!

Štúdio Paramount Pictures predstavilo najnovší a zároveň posledný trailer pre režijný debut talentovaného Johna Krasinskeho. Ako si môžeme všimnúť, dostávame poriadnu dávku strašidelnej a temnej atmosféry, ktorá sa skrýva v tom najväčšom tichu. Preto som si nadmieru istý, že sa môžeme pripraviť na poriadne kvalitnú dávku teroru. Najnovší prínos nám odhaľuje rodinu Abbottových – Krasinski ako otec Lee, Emily Blunt ako matka Evelyn, Millicent Simmonds ako dcéra Regan a Noah Jupiter ako syn Marcus. Celá rodina sa musí spoločne predierať novým svetom, ktorý vznikol po invázii. Tá zdevastovala celý svet a už nič nebude ako predtým.

Na ich novej životnej ceste, duo otec a syn uvidia podivného staršieho muža, ktorý vyzerá strateno a veľmi dezorientovane. V tom istom momente začne muž kričať a to sa mu stáva osudovým. Z diaľky už len počuť príchod príšer, ktoré sa o jeho telo určite postarajú. No čo bude s našimi hlavnými postavami? Tie utekajú niekam do bezpečia, no tu vzniká iná otázka. Kde sa to bezpečie vôbec nachádza?

Trailer sa určite oplatí vidieť, pretože takýto kvalitný hororový zážitok sme tu už dlho nemali. Napísané Johnom Krasinskim a produkované Michaelom Bayom a v hlavnej úlohe Emily Blunt. Čo viac nám treba ku famóznemu filmovému zážitku? To uvidíme už čoskoro, kedy sa film dostane na strieborné plátno. Premiéra je naplánovaná na 3. mája a už neostáva nič iné, ako zhliadnuť spomínaný trailer, ktorý nájdete vyššie v článku.

ZDROJlooper

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -