Posledný trailer na Päťdesiat odtieňov slobody zakončuje trilógiu. Film nás varuje, nech nezmeškáme očakávané vyvrcholenie!

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Volám sa Andrej, mám 21 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Mnohí sa na záverečný diel trilógie tešia, pričom zároveň sa množstvo ľudí teší na jej koniec samotný. Či už sa ale na ktorejkoľvek strane, nasledujúci Valentín bude definitívne posledný krát, čo vás vaša drahá polovička na tento film vytiahne do kina. Jedno sa však dá ale povedať isto. Táto filmová séria sa počas rokov preukázala byť veľmi úspešnou, pričom po celom svete má milióny fanúšikov. Tých z vás, ktorí príbeh sledujú, určite poteší nová a zároveň posledná ukážka na Päťdesiat odtieňov slobody. Finálny trailer totižto zatiaľ najviac odhaľuje to, čo v budúcnosti čaká na Christiana Greya a Anastasiu Steele!

päťdesiat odtieňov sivej
Zdroj: comingsoon.net

Posledný trailer na Päťdesiat odtieňov slobody

Áno, sága natočená podľa bestsellerov autorky E. L. James sa naozaj blíži ku svojmu koncu. Pre fanúšikov by však nemalo ísť o dôvod smútiť, ale oslavovať úspech filmov a čo najlepšie sa pripraviť na záver milostného vzťahu Christiana a Anastasie. Čakanie by vám mal uľahčiť finálny trailer, ktorý sľubuje zaslúžené vyvrcholenie trilógie, pričom zverejnené boli aj nové fotky a plagáty z filmu.

S presvedčením, že tmavé tiene z minulosti zanechali za sebou, sa práve zosobášení Christian a Ana naplno chopia svojho ťažko riešiteľného spojenia a spoločného životného štýlu v luxuse. Nič však nebude pokračovať podľa plánu. Potom, ako sa Ana ujme svojej role panej Grey a Christiana obklopí neznáma stabilita, sa začnú ukazovať nové hrozby. Tie prichádzajú nečakane, pričom sa chystajú zničiť šťastný koniec dvojice ešte predtým, než sa začne.

Aj tretia časť je samozrejme príležitosťou návratu ľudí, ktorí pracovali na predchádzajúcich úspešných dieloch. To zahŕňa režiséra Jamesa Foleya a všetkých predchádzajúcich producentov, vrátane samotnej autorky knižnej série. Scenár do filmovej podoby tentokrát prepracoval Niall Leonard. Posledný diel známej trilógie si jej nadšenci užijú už 8. februára 2018. Budete jednými z nich?

Zdroj: forbes.com

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -