Posledný Wonder Woman trailer je tu! Najslávnejšia ženská hrdinka príde už o mesiac!

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Posledný Wonder Woman trailer je na svete!

Posledný Wonder Woman trailer dorazil, a to znamená jediné. Film už je skutočne za dverami. Už 2. júna sa DC dozvie svoj rozsudok. Najsilnejšia a najznámejšia ženská superhrdinka si totižto vytvorí svoj debut na veľkom plátne. Tento film nie len že bude druhým „origin“ príbehom v DC svete, ale ešte k tomu bude musieť navnadiť na ich tímovku Justice League. Podarí sa to? Najnovší Wonder Woman trailer vraví, že to bude konečne to pravé!

Presne tak, tento trailer nám už konečne zahral na správne struny. Bude to epické, bude to humorné a nebude preháňať. Aspoň tak sa nám tento film snaží predstaviť ešte pred jeho vstupom do kín. Čo by sme ale mali okrem parádnej jazdy v kinách očakávať? Ak sa bojíte, že filmu nebudete rozumieť, tak rovno prestaňte. Wonder Woman vám totižto vyrozpráva jej pôvod od A do Z.

Na túto časť sa kladie veľký dôraz. Čo nás však čaká potom? Keďže sa nachádzame v období prvej svetovej vojny, Wonder Woman si určite zabojuje na pár frontoch. Ak stále neviete, kto bude hlavný záporák tak môžme poďakovať skvelému marketingu, ktorý ho neodhalil. Ja vám však prezradím iba meno a to je Ares. Nebudem vás už ale zdržovať. Film je tu o mesiac, a čo vás naň dokáže navnadiť viac, než tento parádny nový trailer?!

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=VSB4wGIdDwo]

Oficiálny plagát pre Wonder Woman
Oficiálny plagát na Wonder Woman; Zdroj: facebook.com

Páčil sa vám trailer? Tešíte sa na Wonder Woman? Napíšte nám do komentárov.

ZDROJYoutube

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -