Uvidíme postavu Storm z X-Menov vo filme Black Panther 2? Táto herečka by si ju totižto rada zahrala

Nenechajte si ujsť

Ondrej Kačkoš
Ondrej Kačkoš
Volám sa Ondrej, mám 23 rokov a na vysokej škole študujem marketingovú komunikáciu. Filmy, seriály a knihy ma sprevádzajú mojim životom odmalička. Keď netrávim čas v škole, s kamarátmi alebo s rodinou, určite ma nájdete pri pozeraní filmov.

Postava Storm vo filme Black Panther 2

Nie je tomu tak dávno, čo boli X-Meni opäť odkúpení a navrátení do domovského Marvelu. Napriek tomu však vedúci štúdia povedali, že ich vo filmoch tak skoro čakať nemáme, pretože sa im nezmestia do plánov. Postava Storm by sa však mohla do MCU dostať už čoskoro, a to cez film Black Panther 2. Ktorá herečka by po roli siahla bez rozmýšľania?

Storm, vlastným menom Ororo Munroe, je jedným z najznámejších členov X-Menov. Jej schopnosťou je manipulácia počasia. Do komiksov prišla v roku 1975, avšak postavu sme mohli neskôr vidieť aj v animovaných seriáloch a dokonca aj v hranej verzii vo filmoch. Postavu Storm si vtedy zahrala herečka Halle Berry a jej mladšiu verziu hrala neskôr herečka Alexandra Shipp.

Halle Berry Alexandra Shipp Storm
Naľavo Halle Berry, napravo Alexandra Shipp; Zdroj: screenrant.com

Postava by sa aj celkom logicky hodila do série filmov o Black Pantherovi, pretože v komiksoch boli Storm a Black Panther do seba zamilovaní a dokonca sa aj zobrali. Aj keď sa v Black Pantherovi T’Challa zaľúbil do Nakie, ktorá mu lásku opätovala, nová filmová Storm by sa tam mohla ukázať ako odkaz na jej komiksovú verziu a mohla by byť odrazovým mostíkom pre ďalších X-Menov.

Ktorá herečka prejavila o rolu záujem?

O rolu neprejavila záujem ani jedna z už spomínaných herečiek, ktoré ju hrali pred tým, ale úplne nová tvár. Ide o herečku, ktorá sa volá Janelle Monáe. Viacerí ju však poznajú skôr ako speváčku, keďže tomu sa venuje viac. Monáe však napríklad prepožičala svoj hlas v rozprávkach Rio 2 alebo Lady and the Tramp a taktiež má napríklad jednu z hlavných rolí v seriáli Homecoming.

Herečka a speváčka dokonca prezradila, že písala aj samotnému režisérovi Ryanovi Cooglerovi, ktorý má na starosti film Black Panther 2. Napísala mu, že ak vtesná Storm do scenára, rada by sa tejto úlohy ujala. Toto povedal k možnosti hrať túto postavu:

„Hrať Storm bol vždy jeden z mojich snov. Neviem, či bude v Black Pantherovi, ale bol by to sen mať ju tam. Netuším, ako ďaleko sú s tým. Veľa žien už hralo Storm a urobili svoju prácu bravúrne a rada by som bola v tejto línii umelcov a zahrať storm tak, ako si zaslúži.“

Black Panther 2

Umelec Bosslogic na túto správu reagoval vytvorením obrázka, ktorý pridal na svoj instagramový účet, a ktorý ste mohli vidieť vyššie. Janelle Monáe by nebola zlou voľbou pre rolu Storm, avšak stále ešte nie je isté, či táto postava vo filme vôbec bude. Tvorcovia zrejme prinesú nového záporáka, a ak nebudú chcieť film prepchať novými postavami, na Storm si zrejme budeme musieť ešte počkať.

Black Panther 2 postava Storm
Zdroj: stylecaster.com

O hlavnom záporákovi veľa nevieme, no šepká sa, že by nám v tomto filme Marvel mohol predstaviť postavy ako Namor alebo Doctor Doom. Film je ale opradený tajomstvami a nevie sa o ňom skoro nič. Vieme len, že sa Chadwick Boseman vráti ako kráľ Wakandy, režisérom bude Ryan Coogler, a že film má zatiaľ premiéru zarezervovanú na 6. mája 2022.

Tešíte sa na film Black Panther 2? Uvideli by ste v ňom radi postavu Storm, ak by ju hrala Janelle Monáe? Dajte nám to vedieť do komentárov!

Zdroje: en.wikipedia.org, screenrant.com, movieweb.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -