Toto je 5 postáv z Legends of Runeterra, ktoré by sa mohli objaviť aj v League of Legends

Nenechajte si ujsť

5 postáv, ktoré z Legends of Runeterra môžu doraziť do League of Legends

Hra Legends of Runeterra, taktiež novinka s spoločne s Valorantom od Riot Games, je kartová hra inšpirovaná populárnym League of Legends.

Vydaná bola len tento rok. Nachádza sa v nej viac ako 400 legiend, a niektoré z nich by mohli byť v budúcnosti pridané aj do LoL-ka.

Zatiaľ je dostupná len v Beta verzii pre počítače, ale v blízkej budúcnosti sa bude dať stiahnuť aj na mobily pre Android a iOS.

Riot začal v poslednej dobe inú stratégiu pri pridávaní nových championov – a to takú, že „premieňajú“ niektorých hrdinov z lorov (príbehov) do samotnej hry. Práve preto sa domnievame, že by mohli byť pridané aj nasledujúce postavy.

Yone, Windchaser (Ionia)

Yone sa stal po niekoľkých špekuláciách asi najviac očakávanou legendou, ktorá by mohla byť do hry pridaná. Už sme o ňom písali dlhší článok, v ktorom je podrobnejšie vysvetlené, kedy a či vôbec sa stane súčasťou hry League of Legends.

league of legends yone
Zdroj: reddit.com

Cithria of Cloudfield & Cithria the Bold (Demacia)

V LoR (Legends of Runeterra)Cithria dve formy. Cithria of Cloudfieldmladé dievča, ktoré sa túži naučiť bojové stratégie a demacijskú generálku Cithriu the Bold.

Pri verzii Cithria the Bold sa môžeme len diviť, že ešte nie je hrateľnou postavou v LoL, lebo by sa mohla podobať na iné demácijské legendy z lóru ako napríklad Garen, Sylas a Jarvan IV.

Určite sa o nej v budúcnosti bude hovoriť ako o nasledujúcej legende, tak ako teraz o Yoneovi.

Zdroj: leagueoflegends.fandom.com

Scarmother Vrynna (Frejlord)

Scarmother Vrynna by asi bola jedným z tých menej populárnych championov, keďže je z Frejlordu. V Legends of Runeterra je urobená tak, že keď na ňu niekto zaútočí a ona ten útok prežije, stane sa ešte silnejšou.

Tento nápad nie je nič nové pod slnkom. Veľmi podobným prípadom jej schopnosti je Olafova pasívka. Tá mu pridá presne toľko % attack speedu, koľko mu chýba % celkového života. Dá sa povedať, že ho robí silnejším to, keď naňho niekto zaútočí.

Zdroj: https://twitter.com/necrit94

Kato the Arm & Shiraza the Blade (Noxus)

Je možné, že sa dočkáme aj ďalšej dvojice ako je napríklad Nunu & Willump. Títo dvaja noxijskí zlodeji by sa perfektne hodili do LoLka ako nový champion/i z hľadiska dvojice.

Ich spojenie hlášok a celkový spoločný vzťah z LoR by sa do tejto hry určite hodil.

Riot by ich mohol buď spojiť do jedného championa, ako to vidíme napríklad na Nunu & Willumpovi alebo u Sejuani.

V druhom prípade by ich mohli rozdeliť a urobiť z nich dvoch championov. Tak ako u XayahRakana. Napríklad Kato by bol podľa svojej postavy front line a Shiraza zase damage carry.

Zdroj: runeterra-library.net

Všetky z týchto námetov sa mi úprimne páčia a bol by som rád, ak by ich vývojári pridali do League of Legends. Určite by ju to aspoň trocha oživilo a ostatné ionské, frejlordské a noxuské postavy by na nich mohli v nejakom zmysle nadviazať či už v gameplayi alebo z hľadiska príbehu.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ

Ktorá z vyššie napísaných postáv je vašim favoritom? Napíšte nám do komentárov.

dexerto.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -