Opäť posunutý! Kedy uvidíme film Sherlock Holmes 3?

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Kedy uvidíme film Sherlock Holmes 3?

Fanúšikovia filmovej série Sherlock Holmes len pred nedávnom jásali, že sa konečne dočkajú ďalšieho dielu. Nadšenie však môže zasa nachvíľu ustúpiť, keďže sa projekt nečakane odkladá. Štúdio Warner Bros totiž pozmenilo svoje plány a tretie dobrodružstvo Sherlocka Holmesa si od dnes vychutnáme až 22. decembra 2021. To značí celoročný posun pripravovaného filmu.

Táto séria sa momentálne skladá z dvoch úspešných filmov, ktoré dokopy v celosvetových tržbách presiahli hranicu jednej miliardy. Tento úspech si na konto môžu pripísať najmä dvaja hlavní predstavitelia – Robert Downey Jr. a Jude Law. Aj preto bol tretí film toľko žiadaný. Každopádne veríme, že keď sa na ňom konečne začne pracovať, pôjde opäť o veľký úspech.

Zdroj: geekculture.co

Downey Jr. a Law majú momentálne mnoho rozbehnutých projektov. Obaja sa nám tento rok ukážu v milovanom Marvel Cinematic Universe. Downey samozrejme ako všetkými obľúbený Iron Man, ktorý sa pravdepodobne v novom filme Avengers: Endgame s nami nadobro rozlúči a Law ako veliteľ Starforce, Yon-Rogg vo filme Captain Marvel, ktorý do našich kín príde už o pár dní.

Law má momentálne aj veľkú rolu v spin-off sérii Harryho Pottera, Fantastické zvery. Tam sa nám už v jednom dieli stihol ukázať ako mladý profesor Albus Dumbledore. V tejto roli ho však uvidíme ešte v ďalších troch pokračovaniach. Kedy sa teda herci vrátia do svojich detektívnych rolí je zatiaľ stále neznáme, avšak keďže má film stále stanovený dátum vydania, o projekt sa báť nemusíme. Len si na neho dlhšie počkáme.

Páčia sa vám filmy v sérii Sherlock Holmes? Tešíte sa na tretí diel? Ako hodnotíte posun dátumu na neskorší? Napíšte nám do komentárov.

Zdroj: screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -