Uvidíme v potitulkovej scéne filmu Avengers: Endgame aj X-Menov alebo Fantastickú štvorku?

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 23 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Iba pár mesiacov delí film Avengers: Endgame od jeho premiéry v kinách a režiséri bratia Russovci na ňom stále pilne pracujú. Iba nedávno sme sa dozvedeli, že film podstúpil už štyri testovacie premietania, pomocou ktorých skúmajú, či je trojhodinová dĺžka filmu tá pravá. Ide o naozaj masívny film, čo znamená, že sa budú detaily dokončovať ešte týždeň predtým, ako vôbec pôjde do kín.

Spolu so snímkou sa zároveň dokončuje aj celý obchod medzi štúdiami Disney a Fox, ktorý dodá Marvel Cinematic Universe úplne nový rozmer. Najnovšie informácie nám dokonca naznačujú, že by sme sa prvého spojenia mohli dočkať už v Endgame!

Marvel Studios nadobudnú týmto obchodom práva na všetky postavy zo sveta X-Menov a Fantastickej štvorky. Už o niekoľko rokov sa tak môžu postavy ako Wolverine, Deadpool, Silver Surfer či dokonca Galactus voľne pohybovať po svete spolu s Avengers.

bratia russovci avengers marvel
Zdroj: marvelstudiosnews.com

Potitulková scéna v Avengers: Endgame

Najnovšia správa hovorí, že pokiaľ sa dohoda stihne odklepnúť čo najskôr, jej výsledok by sme mohli vidieť už vo filme Avengers: Endgame. Brazília totižto spôsobila mierne oneskorenie v uzavretí dohody, ktorá už podľa plánov mala byť odklepnutá. Je teda pravdepodobné, že v Endgame uvidíme aspoň nejaký náznak majetku Foxu?

Kedže dohoda ešte nie je skompletizovaná, Marvel nebude mať povolené dať žiadne náznaky do aprílového Endgame. Ale povedzme si, keby sme aspoň letmým pohľadom zastihli strieborný surf v potitulkovej scéne Avengers: Endgame, bolo by to tým najradostnejším a najvhodnejším finálnym momentom od čias, kedy Nick Fury prvýkrát povedal Tonymu Starkovi, že sa ešte len stane súčasťou väčšieho univerza.

Samozrejme, nič nie je potvrdené a je tu naozaj veľa vecí, ktoré by sa museli zmeniť, aby sa niečo takéto mohlo stať. To však neznamená, že nedostaneme aspoň skrytý náznak, ktorému porozumejú iba tí najväčší fanúšikovia Marvelu. Nikto okrem bratov Russovcov a Kevina Feigeho vlastne nevie, čo v potitulkových scénach uvidíme. Všetko ostatné je iba fámou alebo teóriou.

sólový film o silver surferovi
Zdroj: hdwall.us

Bude prvou postavou od Foxu v MCU práve Silver Surfer?

Predsa len, dosku Silver Surfera sme očakávali už v potitulkovej scéne filmu Avengers: Infinity War. Oficiálny zoznam hercov zverejnený na Metacritic totižto priradil meno herca Curta Clendenina ku tejto postave. Dodnes nikto nevie, čo to vôbec znamenalo.

Išlo totižto o naozaj uveriteľnú teóriu, keďže postava Silver Surfera je v komiksoch veľmi dôležitým faktorom príbehu Thanosa a Kameňov nekonečna. Že by sme sa celú pravdu dozvedeli už 25. apríla 2019 spolu s príchodom Endgame?

My veríme, že X-Menov a Fantastickú štvorku uvidíme ako plnohodnotnú súčasť Marvel Cinematic Universe niekedy okolo rokov 2022-2023. Ešte tento rok predsa uvidíme jeden z posledných X-Men filmov od Foxu, X-Men: Dark Phoenix. Až potom bude nasledovať reštart s novým obsadením.

Avengers a X-Men
Zdroj: aminoapps.com

V MCU sa tak pravdepodobne najskôr ukáže Fantastická štvorka, ktorá sa na veľkom plátne objavila naposledy v roku 2015. No a povedzme si pravdu, ani jeden z troch filmov o tomto tíme nie je zrovna výhrou…

Myslíte, že by sme v potitulkovej scéne filmu Avengers: Endgame mohli zbadať náznak uzavretia dohody medzi Disney a Fox? Vaše názory nám napíšte do komentárov!

Zdroj: movieweb.com

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -