Filmy

Nevideli ste Captain Marvel? Marvel vydalo von jej potitulkovú scénu!

Potitulková scéna Captain Marvel je vonku!

Avengers: Endgame sa nezadržateľne blíži. Kritici už film videli a súdiac podľa ich reakcií, máme sa na čo tešiť. Keďže nás chce ale Marvel navnadiť najviac ako sa len dá, rozhodli sa na svojom Twitter účte zverejniť všetky potitulkové scény z ich 21 MCU filmov. Samozrejme teda museli skončiť s filmom Captain Marvel, ktorá sa stále hrá v kinách.

Ide teda o prvé online zverejnenie jej potitulkovej scény. Ak ste teda náhodou Captain Marvel ešte nestihli vidieť, Marvel vám takto uľahčil videnie toho najhlavnejšieho, čo sa spája k nasledujúcemu filmu. Potitulková scéna Captain Marvel teda odhaľuje jej stretnutie s pozostalými Avengers.

Malo by ísť o scénu z filmu Avengers: Endgame, podobne ako mal Ant-Man po titulkoch scénu z filmu Captain America: Civil War. Film Captain Marvel sa stal jedným z najúspešnejších Marvel projektov. S jednou miliardou na účte ide o siedmy najzárobkovejší MCU film.

Captain Marvel by sa mala stať novou tvárou nasledujúcich MCU filmov, po tom, čo Endgame ukončí 10 ročnú Infinity ságu so starými hrdinami ako Iron Man alebo Captain America. Momentálne je však asi každý fanúšik zvedavý len na to, ako sa tvorcovia filmu Endgame rozhodnú vysvetliť jej 30-ročnú absenciu v tomto svete.

Čo hovoríte na potitulkovú scénu filmu Captain Marvel? Tešíte sa na ňu vo filme Avengers: Endgame? Napíšte nám do komentárov.

Zdroj: comingsoon.net

About author

They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.
  Related posts
  FilmyVýber šéfredaktora

  Prvé reakcie na sci-fi Duna dorazili. Prekoná film Star Wars a Pána prsteňov?

  FilmyOdporúčame

  Štúdio Ghibli pridá na Netflix 21 filmov vrátane Cesty do fantázie a Princeznej Mononoke

  Filmy

  Kumail Nanjiani sa odhaľuje na nových uniknutých fotografiách z MCU filmu Eternals

  Filmy

  Horor Muž v temnote 2 si našiel režiséra a napreduje vpred. Ako sa bude volať?

  Pridaj komentár