Znamenala potitulková scéna Justice League to, že sa dočkáme temného a zlého tímu Legion of Doom?

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Potitulková scéna Justice League

Pre tých z vás, ktorí ešte nevideli film Justice League, tento článok obsahuje SPOILERY a povieme si niečo o budúcnosti DCEU. Článok sa bude týkať hlavne potitulkových scén, ktoré by mohli mať obrovský vplyv pre budúcnosť. Predsa len, zárobok ich najnovšieho diela rázne klesol a štúdio sa musí začať zamýšľať novým smerom. Aby sme si to uviedli na správnu mieru, filmy Justice League a Batman v Superman sú na tom podobne. Oba celky cez druhý týždeň zaznamenali masívny pokles v pokladnici. Prvý menovaný má dokonca najhorší debut v histórii celého DCEU – 93,8 milióna dolárov. Aj preto je samozrejmosťou siahnuť po zmenách. Tie by mali prísť v podobe projektu Legion of Doom, ktorý by sa mal jedného dňa objaviť na striebornom plátne.

Zatiaľ, čo nám prvá scénka ukázala vtipné preteky okolo Zeme medzi Flashom (Ezra Miller) a Supermanom (Henry Cavill), v druhej to bolo už o niečom inom. Niektorí dokonca vycítili, že Legion of Doom môže byť hneď za rohom. V tej sme si mohli všimnúť postavu Slade Wilsona, ktorého určite poznáte pod prezývkou Deathstroke (Joe Manganiello). Ten sa stretáva s Lexom Luthorom, ktorému sa podarilo uniknúť z Arkham Asylum. Scéna končí tým, ako mu Lex hovorí, že by mali vytvoriť „vlastnú ligu„. Čo nám jasne nasvedčuje tomu, že tým odkazuje na Legion of Doom.

Zdroj: twitter.com

Legion of Doom môže byť skutočnosťou

Podľa najnovších správ zo štúdia Warner Bros. sa môžeme začať tešiť. Tento filmový gigant totižto zobral na vedomie záujem fanúšikov o túto scénu, a teraz sa pokúša vytvoriť spojitosti pre ďalšie projektu DCEU, vrátanie nadchádzajúceho Aquamana. Tu je to, čo zatiaľ neznámy zdroj priniesol do sveta obyčajných ľudí:

„Legion of Doom sa stane skutočnosťou. A nebude to len obyčajný film, ale buduje sa tím. Pozrite sa na Manganiella. Vyzerá byť naozaj zohratý. Pre budúcoročný San Diego Comic Con pracujú na niečom špeciálnom. DC nám teraz bude všetko tajiť, až pokým sa do kín nedostane Aquaman. Bude to zemetrasenie a verte mi, že na konci tohto filmu sa dočkáme ďalšieho prínosu k nadchádzajúcemu Legion of Doom.“

Všetko to začalo jednou nevinnou fotografiou, ktorú na sociálne siete zdielal Joe Manganiello. Stalo sa tak ešte v októbri a herec si nezabudol obliecť tričko s nápisom Legion of Doom, rovnakým písmom ako Justice League. Neskôr sme si už konečne mohli vychutnať prvý náhľad na postavu Deathstrokea. Toho vytvoril Marv Wolfman, ktorý herca a svoju postavu pochválil za kvalitný výzor. Ale použiť práve tento charakter ako jedného zo „zakladateľovLegion of Doom je veľmi zaujímavé. Ako niektorým už môže byť známe, nebol súčasťou tohto tímu od jeho začiatku.

Pre porovnanie ako to bolo na samotnom počiatku vzniku; zdroj: pinterest

Kto patril do pôvodnej zostavy tímu?

Legion of Doom bola prvýkrát vytvorená pre animovaný seriál Challenge of Super Friends pre produkčnú spoločnosť Hanna-Barbera. Tento seriál bol založený na komiksoch Justice League a dostalo sa mu dokonca veľkej pocty, kedy sa taktiež zaradil medzi DC komiksy. Do pôvodného tímu patril Lex Luthor a Black Manta, ktorého uvidíme vo filme Aquaman v prevedení herca Yahya Abdul-Mateena II. Takže je možné, že nová liga má svoje úvodné trio, ktoré narobí svetu obrovské problémy. Taktiež sa šepká vzduchom, že týmto plánom štúdio nahradilo ikonickú zápornú postavu Darkseida. Samozrejme, takéto niečo ešte nebolo oficiálne potvrdené. Avšak treba uviesť, že do Legion of Doom sa môže pridať oveľa viac záporných postáv ako napríklad Bizarro, Brainiac, Captain Cold, Cheetah, Gigant, Gorilla Grodd, Riddler, Scarecrow, Sinestro a Toyman. Tešíte sa na budúce plány DCEU? Ktorú z vymenovaných postáv by ste si vedeli predstaviť v tíme?  

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -