Vysvetlenie potitulkovej scény v Avengers: Infinity War!

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Vysvetlenie potitulkovej scény v Avengers: Infinity War!

Všetci fanúšikovia na predpremiérach a premiérach, konečne už môžeme rozprávať o Avengers: Infinity War! Ak je tu však stále niekto, kto to stále nevidel a nechce mať film vyspoilerovaný, odporúčame vám zatvoriť tento článok a prísť až po tom, čo si film pozriete. Všetci tí, ktorí sem teda prišli už po videní filmu a chcú sa dozvedieť malinko viac o samotnom konci (keďže napríklad nepoznáte komiksy), ste na správnom mieste.

Ak sú vám nejasné rôzne veci z filmu a chceli by ste sa ohľadom neho niečo popýtať, vytvorili sme pre vás spoilerovú diskusiu. Tento článok sa totižto zamerá len na jednu scénu a to tú potitulkovú.

Takže, po skončení tituliek sme videli Nicka Furyho a Máriu Hillovú v aute ako detekujú zmeny vo Wakande. Keďže však už Thanos luskol prstami so všetkými kameňmi nekonečna, polovcia New Yorčanov začala miznúť, vrátane ich dvoch. Avšak tesne pred tým, ako začínal Nick Fury miznúť, vytiahol pager a zavolal pomocou neho pomoc. Keďže sa však Fury už vyparil, pager padol na zem a odhalil príjemcu, kde sme videli červeno-modrý znak s hviezdou uprostred. O koho teda išlo?

O jednu z najmocnejších superhrdiniek akú kedy Marvel vytvoril. Volá sa Captain Marvel a práve v tomto momente sa s ňou pripravuje origin film, zasadený do 90tych rokov. Carol Danversovú, čo je jej civilné meno si zahrá oscarová herečka Brie Larson a popri nej sa vo filme objaví práve Samuel L. Jackson ako mladý Nick Fury. Okrem nich potom uvidíme aj Clarka Gregga, Bena Mendelsohna a Jude Lawa.

Captain Marvel v komiksoch
Captain Marvel v komiksoch; Zdroj:ign.com

Captain Marvel v komiksoch

Captain Marvel je nesmierne silná postava, takže je pochopiteľné, že ešte pred jej príchodom do Avengers 4 ju uvidíme vo vlastnom filme, ktorý rozpovie jej príbeh. Ten však bude podľa všetkého zmenený oproti tomu komiksovému, i keď pochybujeme, že zmeny budú veľké. V komiksoch je teda Danversová pilotkou vo vojenskej letke USA. Postava bola vytvorená v roku 1968 a jej schopnosti získala vďaka výbuchu, kde sa jej DNA zlúčila s hrdinom z rasy Kree, Mar-Vellom.

Vďaka tomu získala možnosť lietať, je nadľudsky silná, vie odolať veľkému nebezpečenstvu a vie strielať silnú energiu z jej rúk. Jej kostým je zložený z červenej, modrej a žltej farby, i keď zatiaľ bol na natáčaní vidieť iba zeleno-čierny kostým, ktorý bude mať Marvelová podľa všetkého iba ako trénovací.

Jej film uvidíme ako posledný pred Avengers 4. Americká premiéra bola stanovená na 8. marca 2019. Režíruje ho dvojica Anna Boden a Ryan Fleck, ktorí majú na konte len pár malých filmov ako Half Nelson a Mississippi Grind. Tvorcovia prezradili, že pôjde o jeden z tých vtipných Marvel filmov a vraj sa máme tešiť na skvelé referencie na 90-te roky. V komiksoch sa Marvelová neskôr stane vodkyňou Avengers, čo sa očakáva aj v tomto filmovom vesmíre.

Pôjde teda o veľkú postavu, ktorá bude musieť nahradiť našich starých hrdinov ako boli Iron Man alebo Captain America. To už však bude závisieť na tom, ako dobre bude jej film urobený a ako budú vlastne diváci s touto postavou v oboch filmoch sympatizovať. Každopádne, Avengerov čaká pri poslednom boji s Thanosom extrémne silná výpomoc!

Tešíte sa na Captain Marvel? Myslíte, že pôjde opäť o skvelo predstavenú hrdinku? Bude podľa vás dôležitou postavou pri zničení Thanosa? Napíšte nám do komentárov.

Mohlo by sa ti páčiť

6 COMMENTS

  1. Ja ma pocit ze vlastne aj ked thanosa porazia nebude moct ozivit nejakych superhrdinov kedze kamen casu vie ovladat len doktor strange a tym ze povedal ze je to jedina moznost tak tym myslel to ze sa objavi captain marvel a vsetkych rozseka ale neviem ako sa budu vediet zaobísť bez strangea a kedze asi nepovedal nikomu ten plan

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -