Vysvetlenie potitulkových scén filmu Rýchlo a zbesilo: Hobbs & Shaw!

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Mám 23 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Potitulkové scény Hobbs & Shaw

Filmová séria Rýchlo a zbesilo sa rapídne vyvíja vďaka hereckým hviezdam ako Dwayne „The Rock“ Johnson a Jason Statham. Obaja sa už v hlavných filmoch objavili, no diváci si ich obľúbili natoľko, že dostali svoj vlastný spin-off príbeh. Luke a Deckard sa spojili a priniesli poriadnu akčnú jazdu, pričom dnes si preberieme to, čo nasledovalo potom – tri potitulkové scény Hobbs & Shaw. Čo všetko nám prezradili?

Samozrejme, ešte vás upozorním, že článok obsahuje spoilery pre film Rýchlo a zbesilo: Hobbs & Shaw.

Potitulkové scény Hobbs & Shaw
Zdroj: dailymotion.com

1. Nový vírus a budúci tím

V prvej potitulkovej scéne sa opäť stretávame s Agentom Lockem (Ryan Reynolds). Dokazuje nám, akú spúšť po sebe dokáže zanechať. Scéna ukazuje chodbu plnú tiel, zatiaľ čo Locke na jej druhej strane v miestnosti zneškodňuje posledného človeka. Moment pripomína scénu z filmu, počas ktorej Hobbs a Shaw sami bojujú s nepriateľmi v podobnom štýle – Deckard ich musí poraziť okolo desať, zatiaľ čo Luke len jedného.

Scéna ukázala, že Locke je dosť možno schopnejší a nebezpečnejší ako obaja protagonisti dokopy. Tým však nekončí. Locke totižto volá Hobbsovi, aby mu povedal o úplne novom druhu vírusu. Zatiaľ čo ten prvý, ktorý bol hlavným predmetom príbehu, rozpúšťal ľudí zvnútra, tento ich rozpúšťa zvonka. Locke zavtipkuje, že je to asi ako keby mal človek oblečené hodvábne kimono počas búrky.

Hobbs & Shaw
Zdroj: gamesradar.com

Táto potitulková scéna celkom jasne ukazuje, o čom by mohol byť film Hobbs & Shaw 2. Logicky môžeme usúdiť, že v pokračovaní sa dvojica vráti, aby zabránili v šírení tohto nového vírusu. Navyše naznačuje, že Locke bude väčšou súčasťou tohto deja – možno sa tak z dua stane trio. Veď aj samotný The Rock na Twitteri povedal, že „potitulkové scény napovedajú o budúcnosti tímu.“ Myslel ňou práve túto?

2. Nepriatelia na smrť

Druhá potitulková scéna umocňuje špecifické kamarátstvo medzi touto dvojicou. Pri pripravovaní sa na cvičenie Hobbs zavolá Shawovi. Rýchlo ale zistíme, že Hobbs nemal v pláne len nevinný rozhovor, ale mal dôvod na to, aby mu volal presne v určitom čase. Hobbs chce cez telefón počuť, čo sa stane, pretože ku baru, v ktorom sa práve Shaw nachádza, práve idú policajti, aby ho zatkli.

rýchlo a zbesilo
Zdroj: socialnews.xyz

Nanešťastie scéna končí skôr než sa dozvieme, čo sa stane ďalej. Pravdepodobne si však môžeme vybrať z dvoch možností: 1. Shaw sa nechal pokojne zatknúť, len aby mohol znova utiecť z väzenia – druhý film by v takomto prípade mohol začať ešte s ním za mrežami. 2. Shaw sa zo situácie s policajtmi vybojoval, pretože sa mu nechcelo vracať do väzenia a nechať sa „poraziť“ Hobbsom. Tak či onak, táto scéna znova upevnila ich kamarátsky, no napínavý vzťah.

3. Game of Thrones

V tretej potitulkovej scéne sa vraciame za Lockem a Hobbsomtam, kde skončila prvá potitulková scéna. Ich rozhovor pokračuje hlavne preto, aby sme od Reynoldsa mohli počuť ešte zopár vtipov. Nielenže si chybne myslí, že krváca, ale taktiež rozoberá 8. sériu Game of Thrones a robí si srandu z finále seriálu.

Locke, podobne ako ďalší fanúšikovia, nebol spokojný s ukončením ikonického seriálu, tak naňho začal Hobbsovi poriadne kydať, spolu s obrovským množstvom spoilerov. Táto scéna neslúžila na viac ako ľahké vtipy a bližšie ukázanie vzťahu medzi týmito dvoma postavami.

ryan reynolds
Zdroj: small-screen.co.uk

Potitulkové scény Hobbs & Shaw celkom jasne naznačili, že je v pláne aj pokračovanie. Budúcnosť tejto odnože filmov Rýchlo a zbesilo bude síce závisieť od tržieb novinky, no hviezdne mená by mali zaručiť obstojný zisk.

Ako sa páčil film Rýchlo a zbesilo: Hobbs & Shaw vám? A čo potitulkové scény? Zaručujú podľa vás pokračovanie? Napíšte nám do komentárov!

Zdroj: screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -