NETFLIXSeriály

Aký názor má herec seriálového Diabla z Hell’s Kitchen na film Daredevil? Čo hovorí na výkon Bena Afflecka?

Keď sa v seriálovom svete objavil po prvýkrát fanúšikmi milovaný temný Daredevil, Netflix mohol rovno začať oslavovať. Podarilo sa im vtedy totižto vyhrať v lotérii. Trafili klinec naozaj po hlave a priniesli na obrazovky to, čo fanúšikovia vždy chceli – pravého Diabla z Hell’s Kitchen. Seriál sa dá nepochybne považovať za jeden z najväčších úspechov televízneho sveta Marvelu. Nehovoriac o tom, že konečne tak zmizol kameň úrazu, ktorý prišiel spoločne s filmovou verziou tejto postavy v roku 2003.

Určite sa nájdu takí, ktorím sa film páčil, no nejeden fanúšik by sa mohol o kvalite hádať. Predsa len, kvalitou sa Daredevil z dielne Marka Stevena Johnsona k seriálovej verzii postavy ani len nepriblížil. Show, ktorú nám priniesol Netflix v spolupráci s Drewom Goddardom sa jednoducho nedá s filmom zrovnávať. Ako nám to už Charlie Cox dokázal, pod maskou vyzerá omnoho lepšie, ako verzia bývalého predstaviteľa Daredevila – Bena Afflecka.

Pôvodný film Daredevil – ako ho vníma seriálový herec Charlie Cox?

pôvodný film Daredevil

Charlie Cox | Zdroj: independent.co.uk

Počas nedávnej udalosti s názvom Comicpalooza sa však otázkam Daredevillov film nevyhol ani súčasný predstaviteľ Diabla z Hell’s Kitchen, Charlie Cox. Medzi jednou z týchto otázok sa vyskytla aj jedna týkajúca sa Affleckovho stvárnenia tohto marveláckeho superhrdinu. Konieckoncov, vysvitlo, že Cox je predsa len jeho fanúšikom.

“Osobne si myslím… Len sa smejem, pretože stále sa ma na toto pýtajú a bohužiaľ odpoviem tak isto, ako som už povedal predtým. Podľa mňa bol výkon Bena Afflecka v roli Daredevila fantastický. Naozaj sa mi páčil jeho Matt Murdock… Mnoho veci som ukradol. Takže si myslím, že predviedol naozaj dobrú prácu.” prezradil Cox

Nenaplnili sa očakávania

Povedzme si to na rovinu, film je zriedka kritizovaný pre výkon samotnej hviezdy filmu. Affleck bol totižto vyradený zo superhrdinského priemyslu práve kvôli tomuto filmu, teda až do momentu, kedy zaujal rolu Brucea Waynea/Batmana v superhrdinskom blockbusteri Batman v Superman: Dawn of Justice, v roku 2016, kde si následne svoje superhrdinské resumé vďaka priaznivým ohlasom na jeho postavu napravil.

pôvodný film Daredevil

Ben Affleck v role Daredevila | Zdroj: businessinsider.com

Avšak aj napriek pekným slovám zo strany seriálového Diabla z Hell’s Kitchen, Cox a aj veľké množstvo fanúšikov sa určite zhodne na tom, že film jednoducho nefungoval ako celok.

pôvodný film Daredevil

Zdroj: imdb.com

“Nepáči sa mi ten film. Pôvodný Daredevil podľa môjho názoru nefungoval veľmi dobre, je preto, lebo v našej show sme odhalili, že tejto postave sa hodí o niečo temnejší tón, ktorý tvorí väčší pocit temnoty. Podľa môjho názoru sú najlepšie Daredevilové komiksy tie, ktoré sú cielené na o čosi dospelejšie obecenstvo a myslím si, že práve toto všetko naša show skvelo zachytáva. Ale páči sa mi Matt Murdock v prevedení Bena Afflecka.” objasnil Cox

Myslím, že sa zhodneme na tom, že podobný názor ako Cox zdieľa aj veľké množstvo fanúšikov. Filmu sa jednoducho nepodarilo dosiahnuť taký dúšok temnoty, aký sa z komiksov očakával. Nemusíme však zúfať, seriálový Diabol z Hell’s Kitchen sa už čoskoro opäť vráti na naše obrazovky!

Aký máte na pôvodný film Daredevil názor vy? Páčil sa vám alebo preferujete viac postavu v prevedení Charlieho Coxa? Napíšte nám vaše názory do komentárov!

About author

my life is a meme
  Related posts
  Seriály

  Hrdinovia čo zločinci? Ako najvýznamnejší vojnoví špióni zmenili dejiny

  OdporúčameSeriály

  Pozrite si epickú bojovú scénu z Witchera, ktorá vás pripraví na Netflix seriál roka

  OdporúčameSeriály

  Čo bude v MCU nasledovať po udalostiach filmu Avengers: Endgame?

  RebríčkySeriály

  TOP 10 najsmutnejších momentov v seriáli Rick a Morty

  Pridaj komentár