Hrané spracovanie Powerpuff Girls sa dočkalo obsadenia. Kto sa predstaví v úlohách neporaziteľných sestier?

Nenechajte si ujsť

Ema Jedličková
Ema Jedličková
Večne s hlavou v oblakoch alebo s nosom v knihách.

The Powerpuff Girls bola populárna animovaná séria, ktorú sme mnohí z nás v detstve milovali. Mladé hrdinky s veľkými kukadlami sa tak znova vrátia na obrazovky v hranom spracovaní od stanice CW. Novinka bola oznámená už počas minulého augusta, ale veľa sa o projekte zatiaľ nevedelo. Dnes už však vieme povedať presné herecké mená farebných superhrdiniek, s ktorými sa budeme môcť po dlhých rokoch znova stretnúť!

Čo prinesie dej seriálu?

Pripravovaný seriál nebude len obyčajný remake. Namiesto toho bude príbeh pokračovať a my sa s hlavnými hrdinkami stretneme o približne dvadsať rokov neskôr. Sestry budú musieť znova spojiť svoje sily, aby zachránili svet pred ďalšou hrozivou katastrofou. Vo svojej dospelosti si však uvedomili, že ich bezstarostné detstvo bolo navždy stratené pre ich neustály boj so zločinom. Vráti sa tak stará skupina neporaziteľných sestier späť alebo si svet bude musieť poradiť sám?

the powerpuff girls
Zdroj: variety.com

Samozrejme, seriál prinesie späť všetky tri ústredné postavy. Ich predbežný opis nám sľubuje detailnejšiu psychológiu všetkých dievčat, ktoré sa svojho detského heroizmu nedokážu zbaviť ani v dospelosti.

Powerpuff Girls predstavuje sympatické obsadenie

Rolu rozkošnej a večne uchechtanej Bubbles si berie na starosť Dove Cameron. Modrooká Bubbles si v pôvodnom seriáli získala srdcia detí aj dospelých, pričom jej dospelá verzia určite nebude zaostávať. Avšak, jej charakter ju aj tentokrát núti premýšľať viacej nad znovuobnovením dávnej slávy, než nad záchranou ľudstva.

Dove Cameron sme doteraz mohli vidieť najmä v projektoch od Disney. Zahrala si dcéru Maleficent vo všetkých troch filmoch Následníkov, ale svoj talent dokázala predviesť aj v množstve rôznych muzikálov na divadelných doskách.

Dove Cameron
Zdroj: insider.com

Blossom, ružovú líderku skupiny, si zahrá Chloe Bennet. Blossom bola ako dieťa ukážkovou študentkou, ktorú vďaka svojej inteligencii rešpektovali všetci v okolí. Dospievanie jej však prinieslo kruté rany a v novom spracovaní sa musí popasovať so silnými návalmi úzkosti. Jej predstaviteľka má výhodu, Chloe Bennet totižto nie je žiadne neznáme meno v oblasti akcie a dobrodružstva. Preslávila sa najmä rolou Daisy Johnson v seriáli Agenti S.H.I.E.L.D..

Chloe Bennet a Yana Perrault
Zdroj: msn.com, mixedmag.co

Dievčenskú skupinu uzatvára drsňačka Buttercup, ktorej podobu si na seba berie Yana Perrault. Tá sa bude musieť popasovať s drzou povahou zelenej Buttercup, ktorá sa síce do povedomia zapísala svojim drsným postojom, ale vo vnútri je stále citlivým dieťaťom. Yana je z hereckej trojice najväčším nováčikom v odvetí filmu, preto bude povedomá iba nadšencom Broadwaya.

Herecké obsadenie zloduchov zostáva naďalej bezmenné a momentálne nie je naplánovaný žiadny dátum vydania, ale o novinkách vás budeme priebežne informovať.

Čo hovoríte na obsadenie Powerpuff Girls? Tešíte sa na nové spracovanie? Vaše postrehy a názory nám dajte vedieť do komentárov!

Zdroj: variety.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -