Poznáme iniciály oficiálneho názvu Avengers 4! Nie, Infinity Gauntlet to nebude!

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Poznáme iniciály oficiálneho názvu Avengers 4!

Áno, zase tu preberáme názov Avengers 4. Nemôžte sa nám ale čudovať, veď po takom konci, akým disponoval film Avengers: Infinity War chceme vedieť každú nápovedu na to, o čom by mohlo jeho pokračovanie. Už nám je vďaka uniknutým fotkám z natáčania a pár detailom spoza kamier jasné, o čom asi tento film bude. Avšak, samotný názov by mohol byť opäť ďalším skvelým vodítkom, keďže podľa producentov a scenáristov v sebe obsahuje veľký spoiler.

Od tohto tvrdenia sme však dostali len 2 ďalšie nápovedy na potenciálny názov. Prvú prezradila Zoe Saldana, keď bez rozmýšľania rýchlo označila film ako Infinity Gauntlet. Tento názov však ihneď všetci tvorcovia vyvrátili, i keď potvrdili, že v zákulisí takto film často nazývali. Druhú nápovedu nám poskytli režiséri Russovci, ktorí na otázku ohľadom názvu Avengers 4 povedali, že nemáme zabúdať na to, že sme v „end game“. Až teraz sa však ozval jeden fanúšik, ktorý počas CineEurope počul, ako sa ľudia z Marvel brandže bavili ohľadom pár ich pripravovaných veciach, tesne pred tým, ako vystúpili na pódium – kde následne ukázali aj malý teaser na Captain Marvel.

Uniknutý concept-art z filmu Avengers 4
Uniknutý concept-art z filmu Avengers 4; Zdroj: fortressofsolitude.co.za

Čo teda počul? Vraj pozná oficiálny názov Avengers 4, ktorý počas ich konverzácie spomenuli hneď niekoľkokrát. Keďže sa ale fanúšik nechce dostať do problémov, prezradil svojmu bratovi len iniciály, ktoré už následne ten zavesil na sociálne siete. Názov sa teda podľa jeho slov skladá z celkovo troch slov: Avengers, druhé slovo začína na písmeno F a tretie na písmeno H. Internet už pochopiteľne začal špekulovať. Final Heroes? Future Heroes? Final Hours? Finally Hawkeye? Možností by veru bolo dosť. Chlapec nám teda poskytol ďalší skvelý materiál na špekulovanie. Jedno je však jasné, nebude to žiadna Infinity Gauntlet, ani New Avengers a ani Avengers: End Game. Čo by to teda mohlo byť? Nuž, toto špekulovanie už opäť necháme na vás.

Aké sú vaše tipy na názov Avengers 4? Veríte, že sú iniciály pravdivé? Napíšte nám do komentárov.

Mohlo by sa ti páčiť

7 COMMENTS

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -