Poznáme meno záporáka filmu Man of Steel 2! Takéhoto herca sme však nečakali!

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Meno záporáka aj herca pre pokračovanie filmu Muž z Ocele je odhalené! Nejásajte však dopredu!

Možno vám to pripadá ako radostná správa zo sveta DC. Máme záporáka pre pokračovanie Supermana, a veci sa hýbu dopredu. Rovno vás však vyvediem z omylu. Meno protivníka je totižto Black Adam. Určite ste o ňom v poslednej dobe počuli. Toto meno totižto úzko súvisí s ďalším samostatným filmom z DC filmového sveta, Shazam! Black Adam mal totižto byť hlavný „hrdina“ filmu. S týmto všetkým je však nadobro koniec, a Warner Bros nám opäť ukazuje, že svoj filmový vesmír jednoducho ukočírovať nevie.

The Rock Black Adam Dwayne Johnson Shazam
Ako by mohol vyzerať Dwayne Johnson v podobe Black Adama, Zdroj: behance.net

Ak ste teda ešte nepostrehli, zmluvu na hranie Black Adama už dávno vlastní obľúbený herec, Dwayne „The Rock“ Johnson. Ten sa film Shazam! snažil pretlačiť ako len mohol, no Warner Bros jednoducho muselo ísť proti prúdu. So včerajším oznámením, že by v pohode mohli vydať až štyri Batman filmy za rok, teraz Black Adama namiesto jeho samostatného filmu, posadia ako Supermanovho záporáka. Dôvod? Warner Bros bolo nespokojné s nákresmi a scenárom. Naozaj, osobne sa už ani nečudujem. Pravdepodobne začneme písať pravidelnú rubriku: DC a ich problémy. Black Adam je skvelý záporák, no rušiť kvôli nemu už dávno pripravený film je skutočne hlúpe (ešte k tomu, keď chcú všetci komiksoví fanúšikovia na plátne vidieť Supermana proti Braniacovi).

Superman a Black Adam spolu v komiksoch bojujú už veľmi dlho!
Superman a Black Adam spolu v komiksoch bojujú už veľmi dlho! Zdroj: dreager1.com

Našťastie, všetko zlé je na niečo dobré. Správa, ktorá nám túto informáciu zdelila, potvrdila ešte jednu pikošku. Warner Bros totiž skutočne rokuje s Matthewom Vaughnom (Kingsman), ako potenciálnym režisérom pokračovania. Ak neviete o čom je reč a prečo je to dobrá správa, tu máte link. Nám už teraz neostáva nič iné, ako sa len modliť za rozum v štúdiu Warner Bros. Snažia sa predsa konkurovať najlepšej značke (Marvel), s priemernými filmami a každodennými problémami. No a každý vie, že takto sa to robiť nemá. Veľa šťastia Warner Bros. Budete ho potrebovať.

Čo vravíte na nového Supermanovho záporáka? Tešili ste sa na film Shazam!? Vaše názory nám píšte do komentárov.

Mohlo by sa ti páčiť

2 COMMENTS

  1. Ruší sa len Black Adam či aj Shazam? Lebo Black Adama skôr dať ako záporaka do Shazam a do Man of Steel skôr by som toho Braniaca prijal.. ale aj Superman proti Black Adamovi bude zaujímavý.. tak či tak sa teším na každý DC film

    • Teraz už ani ja neviem, pred chvíľou totižto Dwayne všetko vyvrátil! (kolega zabudol napísať UPDATE) Tak či tak, sám neverím, že sa bude pokračovať bez problémov. Warner Bros ludí neposlúcha, iba všetko tlačí a mieša a ruší :/ Brainiac v Man of Steel 2 by bol ale sen!

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -