Poznáme oficiálnu premiéru filmu Toy Story 4! Bude to ďalšia 100% Pixarovka?

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Poznáme oficiálnu premiéru Toy Story 4!

To, že štúdio Pixar je momentálne jedno z najlepších filmových štúdií už vie asi každý. Ich filmy majú neuveriteľné hodnotenia a mnohé z nich sú dnes považované za klasiky. Pixar zmenil svet animovaných filmov a popredujú v ňom dodnes. Viete, ktorý film bol prvý urobený 3D animáciou? Bol to práve ich a niesol názov Toy Story. No a s ním nepriniesli len nový štýl rozprávok, ale aj fantastický film.

Pixar neskôr vytvoril 17 ďalších filmov, kde aspoň polovica z nich je už dnes považovaná za klasiku. Medzi nimi aj dve pokračovania Príbehu Hračiek. Všetky tri filmy si získali neuveriteľné hodnotenia, a momentálne táto séria figuruje ako najlepšia filmová trilógia. Prvý film si získal 100% na stránke Rottentomatoes, druhý rovnako 100% a tretí 99%! To sú hodnotenia, o ktorých niektoré filmy môžu len snívať. Asi každého teda prekvapilo, keď sa Pixar rozhodol ohlásiť ďalší film zo série, hlavne keď trojka slúžila aj ako perfektný koniec.

Reach for the post-it! Toy Story 4 comes to theatres on June 21, 2019. 🎉🎨: @kimmybirdsell and @vincent_salvano

Uverejnil používateľ Toy Story Piatok 6. apríla 2018

Je to už nejaká doba od oficiálneho ohlásenia štvrtého filmu. Odvtedy sa o pokračovaní moc nehovorilo. Dnes sa ticho prelomilo, keďže štúdio oznámilo dátum premiéry. Na Toy Story 4 si oficiálne zájdeme už 21. júna 2019. Od pokračovania najlepšej filmovej série nás teda delí iba rok a pár mesiacov. O čom film bude sa zatiaľ vôbec nevie, špekulovalo sa vraj niečo o romanci medzi Woodym a hračkou pastierky ovcí. To sa nám však na Pixar zdá ako trochu odfláknutý príbeh. Predsa len, príbehy týchto troch filmov boli vždy prepracované.

Režisérom je tentoraz Josh Cooley, pre ktorého to bude prvá Pixarovka. Za zmienku určite stojí aj fakt, že dlhoročný producent takmer všetkých Pixar filmov, John Lasseter odstúpil ako producent tohto pokračovania a aj nasledujúcich Pixar filmov. Sme teda veľme zvedaví, ako to pôjde štúdiu bez neho, i keď v tomto filme ešte stále figuruje ako scenárista. My sa teda veľmi tešíme, no v tomto momente sa už nevieme dočkať tohtoročnej Pixarovky, Rodinky Úžasných 2, ktorá príde taktiež v lete.

Tešíte sa na Toy Story 4? Páčia sa vám filmy z tejto série? Máte radi štúdio Pixar? Napíšte nám do komentárov.

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -