Poznáme víťaza prvej otvorenej kvalifikácie do 3. sezóny REPUBLEAGUE!

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Sledovali ste včerajšie derby? Ak nie, prišli ste o krásne a napínavé zápasy, ktoré si dnes rozoberieme a povieme si kedy nás čaká ďalší streamovací deň!

Semifinálové zápasy začali o 16:00 a na hlavnom RPBLG streame si to rozdali medzi sebou poľský Anonymo a mix fullshock. Veľmi napínavý zápas, ktorý nakoniec skončil až na tretej mape! V tomto tíme ste mohli vidieť aj dvoch českých hráčov, Martin „Dytor“ Handl a Adam „Skyy“ Drobek, ktorí predvádzali naozaj krásnu hru. S výberom máp začali prvý Poliaci:

  • Anonymo vybrali Overpass
  • fullshock vybrali Mirage
  • Dust2 zostalo ako tretia mapa

Anonymo 1:2 fullshock

16:14 – 16:19 – 10:16

Najlepším hráčom zápasu sa stal hráč tímu fullshockLukasz „mwlky“ Pachucki s ratingom 1,45. Zápas nakoniec ukončil MEZTAL krásnym clutchom 1vs2:

Druhý semifinálový zápas bol medzi domácimi tímami Sampi a ECLOT. Tento zápas žiaľ nebol streamovaný, no na základe pozápasových štatistík mali Sampi navrch a ECLOT porazili aj na súperovej mape! Ako prvý vyberal mapu tím Sampi:

  • Sampi vybrali Ancient
  • ECLOT vybrali Vertigo
  • Overpass zostalo ako tretia mapa

Sampi 2:0 ECLOT

16:11 – 16:13

Najlepším hráčom zápasu bol hráč tímu SampiMartin „zur1s“ Sláma s ratingom 1,26.

No a máme tu večerné finále, ktoré malo takmer hodinový delay keďže Anonymo a fullshock si nič nedarovali. Finále nám tak začalo o 19:50 medzi Sampi a fullshock. Jedno finále, 7 CZ/SK hráčov a derby sa mohlo začať! Ako prví vyberali mapu Sampi:

  • Sampi vybrali Nuke
  • fullshock vybrali Vertigo
  • Inferno zostalo ako tretia mapa

Sampi 2:0 fullshock

16:3 – 16:13

Najlepším hráčom zápasu bol hráč tímu SampiMartin „zur1s“ Sláma s ratingom 1,60. Vyzerá to, že Sampi sa na túto kvalifikáciu naozaj dobre pripravili a tak si vyslúžili slot v uzavretej kvalifikácii, kde už na nich čakajú tímy SINNERS, ENTERPRISE, Entropiq Prague, ENCE, forZe, Budapest Five, Apeks a Sprout.

Dnes o 18:00 nám začína druhá otvorená kvalifikácia avšak tentoraz to bude pre celú EU! Aktuálne je registrovaných 200 tímov, no do večera sa to môže ešte zmeniť. Medzi tímami môžeme vidieť registrovanú aj eSubu, tak snáď sa im to tentoraz podarí a my budeme mať čo najviac domácich tímov v 3. sezóne REPUBLEAGUE. Stream z dnešného dňa neočakávajte. Organizátor streamuje len semifinále a finále, ktoré sa odohrá zajtra opäť od 16:00. Jediná možnosť ako dnes pozerať stream je, ak by si to jednotlivé tímy sami streamovali.

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -