Poznáme záporákov filmu Doctor Strange 2! Kto si trúfne na najväčšieho Marvel čarodejníka?

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Poznáme záporákov filmu Doctor Strange 2!

V roku 2016 sa nám na plátne po prvýkrát predstavil jeden z najmocnejších Marvel hrdinov. Doctor Strange, ktorého sa perfektne zhostil Benedict Cumberbatch, zožal neskutočný úspech a je jasné, že momentálne sa už každý z nás nevie dočkať jeho druhého dobrodružstva. Prvý film si získal fantastické ohlasy od kritikov aj od ľudí, no a vďaka skvelej réžii Scotta Dericksona a neuveriteľným vizuálnym efektom, išlo určite o komiksovku, ktorá mnohým utkvela v pamäti.

To je pri dnešnom pretlaku superhrdinských filmov skutočne obdivuhodné, avšak tu vravíme o štúdiu Marvel, čiže sa to dalo čakať. Určite si teda pamätáte skvelý koniec prvého filmu, kde sme prvýkrát zbadali mohutného záporáka Dormammu, ktorý patrí medzi najväčších a najsilnejších záporákov na komiksových stránkach od Marvelu. Pravdepodobne ste si asi mysleli, že toto bude záporák pre filmové pokračovanie. Nuž, mysleli ste si zle. Druhý film nám totižto predstaví až dvoch záporákov a ani jeden z nich nebude Dormammu.

Zdroj: fandango.com

Prvým a zároveň čerstvým záporákom bude podľa scenáristu filmu, Nightmare. Ide o populárneho záporáka, s ktorým sa väčšinou bil buď Doctor Strange alebo Ghost Rider. Nightmare je vládca Snovej Dimenzie, a ako už jeho meno napovedá, inšpiruje sa predovšetkým snami ľudí, z ktorých vytvára nočné mory. Druhým záporákom nebude žiaden nováčik. Ide o postavu Morda, ktorý sa na konci filmu oddelil od Stephena Strangea. Toho si samozrejme opäť strihne Chiwetel Ejiofor, no a ak ste videli prvý film až do konca, jeho motívy sú jasné.

Ako si teda Doctor Strange poradí s týmito dvoma veru netušíme. My sme každopádne ešte zvedaví, či sa vlastne v pokračovaní dočkáme aj Dormammuho, alebo si ho tvorcovia ponechajú až na tretí diel. Fanúšikovia tvrdia, že Dormammu bude podľa nich záporák až v ďalších Avengers filmoch. Tieto odpovede sa teda postupneme dozvieme s prípravou druhého filmu. Zatiaľ si Doctora Strangea užijeme už koncom apríla vo filme Avengers: Infinity War.

Tešíte sa na Doctor Strange 2? Máte radi tohto hrdinu? Koho by ste vy chceli ako záporáka do dvojky? Napíšte nám do komentárov.

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -