Steve Carell a Timotheé Chalamet si idú po Oscara! Pozrite si trailer na drámu Beautiful Boy!

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Pozrite si trailer na drámu Beautiful Boy!

Hneď ako odbije polovica roka, filmoví fanúšikovia sa začínajú tešiť. Štúdiá vtedy konečne zverejňujú traileri na ich pripravované drámy, ktoré majú naplánované na koniec roka. Ten čas značí jediné, tieto filmy, ak sú dobré, by sa radi zúčastnili boja o najprestížnejšie filmové ocenenie, Oscara. My vám teda predstavujeme jeden z nich, ktorý má názov Beautiful Boy.

Ak tu má teda nejaký film na sebe priamo napísaný, že chce zápasiť o Oscara, je to práve tento. Na svedomí ho má režisér Felix Van Groeningen, ktorý je na filmových festivaloch ako doma. Hrajú v ňom herci Steve Carell a Timotheé Chalamet, ktorí už obaja raz dostali nomináciu v hlavnej kategórii. Film prinášajú producenti oscarových filmov 12 rokov otrokom a Moonlight. Film navyše prináša štúdio Amazon, ktoré nám napríklad prinieslo film Manchester by the Sea. Navyše… to vyzerá skutočne fantasticky.

Film je založený na skutočných memoároch Davida a Nica Sheffa. Zároveň je teda až fascinujúce, že si mladý Timotheé vie stále vyberať takéto projekty. Najzaujímavejšie však bude sledovať Steva Carella, ktorý posledné roky predvádza skutočne skvelé výkony v drámach. Za film Foxcatcher bol napríklad aj nominovaný.

Pre režiséra teda pôjde o prvý anglický debut. Či sa film dostane aj ku nám netušíme, no ak áno, tak pravdepodobne až na začiatku roka 2019. Konkurencia na presadenie tu však je už teraz celkom veľká, keďže sa do hry vracia Steve McQueen ale aj Damien Chazelle.

Zaujala vás snímka Beautiful Boy? Máte radi hercov Steva Carella a Timothéeho Chalameta? Má šancu sa podľa vás táto dráma prebojovať až na Oscary? Napíšte nám do komentárov.

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -