Naša tvorbaVideá

Ako sme natáčali hororový prank s Mníškou?

Ako už určite viete, iba pár dní dozadu, presnejšie 6. septembra, sa do kín dostal v poradí piaty horor zo sveta Conjuring – Mníška. Tentokrát nás prišiel poriadne vystrašiť démon Valak, ktorého sme mohli vidieť napríklad vo filme V zajatí démonov 2. Či už ste film videli, alebo ste naň ešte nestihli zájsť, náš názor nájdete v recenzii. Naša recenzia však nie je všetko, čo sme si pre vás ku tomuto filmu pripravili. Okrem nej sme natočili tri videá, z ktorých dve ste už mali tú možnosť vidieť. V jednom z nich sa dozviete odpoveď na otázku, kto je vôbec démon Valak a čo má spoločné s hororom Mníška.

Prank s Mníškou – Behind the Scenes

Našim druhým videom je prank s mníškou, ktorý sme sa rozhodli natočiť v našom hlavnom meste. Vydali sme sa teda do chladných podchodov a tmavých uličiek, no zobrali sme so sebou aj jednu strašidelnú mníšku! Video Hororový prank v Bratislave nájdete na tomto odkaze. Všetko však nebolo iba o strašení ľudí. Na natáčaní vládla dobrá nálada a tancovalo sa o stošesť! Pripravili sme si tak pre vás aj Behind the Scenes video, v ktorom môžete nazrieť za kameru nášho natáčania. V krátkom timelapse na začiatku videa taktiež uvidíte, ako naša krásna mníška prišla k tak strašidelnému make-upu!

Tak čo, ako sa vám páčilo krátke video z natáčania? Prijali by ste behind the scenes zábery z každej akcie, ktorú usporadúvame? Vaše názory nám píšte do komentárov!

Adam Martiš
About author

Volám sa Adam, mám 19 rokov, na vysokej škole študujem masmediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport - celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.
  Related posts
  Naša tvorbaOdporúčame

  VIDEO: Vyzeraj na Halloween ako Joker z nového filmu s Joaquinom Phoenixom

  OdporúčameVideá

  Ako vyzeralo prvé promo video na populárny sitkom Priatelia? Bolo nečakane sexy...

  Videá

  Star Wars Jedi: Fallen Order – VIDEO | REWINDni si to

  Videá

  Staňte sa zabijakov v hre John Wick Hex – VIDEO | REWINDni si to

  1 Comment

  Pridaj komentár