Chris Pratt a Jennifer Lawrence sami vo vesmíre v prvom traileri na Passengers

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Najčítanejšie za 7 dní

Passengers má potenciál, no žeby aj u kritikov?

Štúdio Sony konečne do sveta vypustilo prvý trailer, na pomerne očakávaný sci-fi film, Passengers (Pasažiéri). Pomerne očakávaný, predovšetkým kvôli dvom hlavným predstaviteľom, konkrétne oscarovej herečky Jennifer Lawrence a čoraz viacej obľúbeného Chrisa Pratta. Na prvý pohľad obyčané sci-fičko, ktoré nikoho neurazí, no možno nás čaká niečo viacej. Prečo začali debaty tohoto tipu? Namiesto letného blockbusteru, film prichádza do kín v Decembri, čo je samozrejme čas pre zverejnenie nejakých tých potenciálnych oscarových diel. Je to síce len maličkosť, ale ísť do boja s filmom, ktorého rozpočet je 120 miliónov v čase, kedy do kín priletia nové Star Wars, je veľmi odvážny krok. Ďalej sa pozrime na režiséra, najprv sa mi pri mene Morten Tyldum nevybavilo vôbec nič, až kým som nezistil, že tento chlapík spravil v roku 2014 film The Imitation Game.

Pre tých čo nevedia, The Imitation Game bolo nominované na Oscara až v ôsmich kategóriach, vrátane najlepšieho filmu a réžie. To už sú spolu s Lawrence dve oscarové mená. K tomu sa ešte pridá oscarový skladateľ Thomas Newman (Finding Nemo, Bridge of Spies), kameraman Rodrigo Prieto (Argo, The Wolf of Wall Street) a strihačka Maryann Brandon (Star Wars VII). S týmito menami, som si teda celkom istý, že možno v Decembri uvidíme niečo viac ako len „ďalšie“ sci-fi. Jediné, na čom by film mohol utrpieť, je začiatočnícky scenár od Jona Spaithsa, no možno bude tento film jeho prelomovým. Tak či tak, pozrime sa spätne na minulý rok, na Mad Maxa. Ak to dokázali oni, prečo nie aj Passengers? Všetko sú to samozrejme iba špekulácie, no osobne by som bol rád, keby tento film niečo podobné dokázal. O čo v ňom pôjde sa už presvedčte sami, v tomto brilantne zostrihanom traileri.

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=7BWWWQzTpNU]

 

Passengers
Passengers

Páči sa vám trailer? Vyrazíte na Passengers do kina? Myslíte, že by film mohol zabodovať aj na prestížnych filmových oceneniach? Vaše názory nám píšte do komentárov.

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -