5 dôvodov, prečo nesmiete zmeškať film Debbina 8 – ženská akcia ešte nikdy nevyzerala tak skvelo!

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Volám sa Andrej, mám 21 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Prečo by ste nemali zmeškať film Debbina 8

Dannyho jedenástka je legendárny film, ktoré svetlo sveta po prvýkrát uzrel ešte v roku 1960. Vtedy si hlavnú úlohu strihol Frank Sinatra (Danny Ocean). Po vyše štyridsiatich rokoch k nám dorazil remake Dannyho jedenástky (2001), kde si zahrali samí známi herci. Film bol taký úspešný, že vznikli dve pokračovania, ktoré zožali veľký úspech. Teraz je však čas na novú kapitolu. Do našich kín totižto onedlho príde film Debbina 8, spin-off modernej série, ktorý by ste určite nemali zmeškať!

Dannyho osmička
Zdroj: today.com

Herecké obsadenie snáď ani nemôže byť lepšie

V novinke si zahrali samé známe ženské mená. Postavy stvárnia skvelé herečky Sandra Bullock, Cate Blanchett, Anne Hathaway, Mindy Kaling, Sarah Paulson, Awkwafina, objaví sa aj Rihanna, Helena Bonham Carter, Dakota Fanning či Olivia Munn. Navyše prídu aj Matt Damon, James Corden, Richard Armitage a ďalší. Niet čo dodať, jednoducho úžasné!

Spin-off, nie remake

Pri filme Debbina 8 je dôležité podotknúť, že to bude spin-off, a nie remake. To znamená, že príbeh sa odohráva v tom istom svete, aký nám predstavila moderná Dannyho jedenástka. Dej sa bude tentokrát zameriavať na Debbie Ocean (Sandra Bullock), Dannyho odcudzenú sestru. Ako to podala samotná herečka:

„Nie je to o tom, že by mi predávali štafetu. Príbeh je jednoducho paralelným osudom iného člena rodiny, ktorý bol vychovávaný podobne, ako Danny Ocean. Ide tu teda skôr o to, čo Debbie po prepustení z väzenia vyvedie s týmito úžasnými, silnými ženami.“

trailer na film debbina 8
Zdroj: hdqwalls.com

Bude neskutočne štýlový

Dej spočíva v tom, že skupina sa pokúsi o veľkolepú lúpež na každoročnom plese v New Yorku s názvom Met Gala. Ako si pamätáte z nášho článku, ide o skutočnú udalosť, na ktorej sa celebrity predvádzajú v drahých, bizarných a výstredných šatách. Je teda podmienkou, že Debbina 8 bude aspoň z časti zameraná na skvelú módu a štýl, ktorý si epicentrum nachádza práve na tomto plese!

Herečky sú skutočnými kamarátkami

Pri natáčaní filmu nie je takmer nič dôležitejšie, ako spolupráca hercov. Ak si len malá časť obsadenia nerozumie, celý projekt by sa mohol rozpadnúť ako domček z karát. Pri filme Debbina 8 to ale nehrozí. Ako prezradila Sandra Bullock, dámam vôbec nevadilo tlačiť ds v make-up štúdiu. Práve naopak sa podľa všetkého veľmi zblížili a natáčanie si tak skvelo užili, vďaka čomu by sme si mali všimnúť prirodzené herecké výkony. Ako povedala Rihanna:

„Bolo to super! Najviac som sa tešila z toho, že je nás osem silných žien, ktoré sú od seba tak rozličné, dokonca aj naše úlohy vo filme sú iné. Nikdy som si ale nevedela predstaviť, že by som sa pri práci na filme tak veľmi bavila.“

Podľa traileru si užijeme kopec zábavy

Dáte filmu Debbina 8 šancu, alebo si ho necháte zmeškať? Pokiaľ naň chcete zájsť do kina, určite si poznačte dátum 7. júna, kedy ho aj na Slovensko prinesie spoločnosť Continental Film!

ZDROJimdb

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -