5 dôvodov, prečo nesmiete zmeškať magický Návrat Mary Poppins!

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Mám 23 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Prečo nesmiete zmeškať Návrat Mary Poppins

Keď sme boli deti, všetci sme sa tešili, keď budeme dospelí a zodpovední sami za seba. Dnes to máme presne naopak. Žiaľ, tok času už nezastavíme, jedno nám však nikto nemôže vziať – detskú radosť. Mnohí mi dáte za pravdu, ak poviem, že najjednoduchšie ju vyvoláme rozprávkami, farebnými príbehmi na filmovom plátne, ktoré ani zďaleka nie sú len pre deti. Rozprávky sú totižto pre nás všetkých. Dnes som si preto dal za úlohu vás presvedčiť, že ani vy by ste nemali zmeškať magický Návrat Mary Poppins!

Rozprávkový príbeh

návrat mary poppins recenzia
Zdroj: hdqwalls.com

V novom filme znova stretávame deti nám dobre známe z pôvodného príbehu, avšak, sú už celkom dospelé. Michal má dokonca už svojich vlastných potomkov, čelí však problému, z ktorým sa sám už veľmi dávno stretol. V tejto chvíli sa v rodine Banksovcov znova objaví tajomná opatrovateľka Mary Poppins, ktorá rodine pomôže znovu nájsť stratenú radosť a šťastie. 

Čarovná Emily Blunt v hlavnej úlohe

mary poppins
Zdroj: kinofilms.ua

Toto o titulnej herečke povedal Dick Van Dyke, jediný člen obsadenia, ktorý sa do novinky vrátil z 54-ročného originálu:

„Vedeli ste, že Emily Blunt prečítala všetky knihy o Mary Poppins? Hrá teda trochu inak ako Julie Andrews z pôvodného filmu. Emily má bližšie knihám – je o niečo prísnejšia. Spisovateľke P.L. Travers by sa to páčilo.“

Vzdáva poctu klasickým Disney muzikálom

mary poppins
Zdroj: time.com

Asi najhlasnejší názor, ktorý srší z divákov filmu Návrat Mary Poppins je ten, že na filmové plátno vracia dlho zabudnuté čaro. Pokiaľ sa vám páčil originál z roku 1964, novinka vám navodí pocity nostalgie a radosti zo skvelej hudby, spevu a čarovného príbehu.

Magický trailer

Pokiaľ si ešte stále nie ste istí tým, že aj po vyše 50 rokov od vydania pôvodného Disney muzikálu naňho novinka dokonalo nadväzuje, mala by vás o tom presvedčiť ukážka! V nej dostanete nádych na miesto, kde sa kedysi diali zázraky, do ktorého zostupuje nový príbeh:

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=hKZwMB-ULcU]

Sami ho odporúčame

Nový trailer na Návrat Mary Poppins!
Zdroj: peopleenespanol.com

Ako správni milovníci filmov sme si už Návrat Mary Poppins stihli pozrieť. Už teraz sme si istí, že sa zaradí medzi budúce klasiky Hollywoodu! Čo presne sa nám na novinke páčilo, sa dozviete v našej recenzii.

Film Návrat Mary Poppins si v kinách pozrieme už 27. decembra. Na naše plátna ho prináša distribučná spoločnosť Saturn Entertainment.

Zdroj: csfd.cz, imdb.com, saturn.sk, nytimes.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -