Bude rodinná komédia „Prečo práve on?“ lepšou verziou Foter je lotor? Pozrite si trailer a presvedčte sa!

Nenechajte si ujsť

Nikola Mikšová
Nikola Mikšová
Milá, mladá, pekná, usmievavá :)

Prečo práve on?

Tieto Vianoce v kine budete môcť nájsť vtipnú, nadčasovú, možno s ohranou tématikou ale predsa zaujímavú komédiu s názvom Prečo práve on? Otázka, ktorá bude najviac trápiť jednu z hlavných postáv. Ned je otcom svojho malého dievčatka, ktoré už vyrástlo a našlo si priateľa. Samozrejme tento pán v strednom veku je milujúcim a podporujúcim oteckom až do chvíle, kým ho nespozná. Laird sa stane Nedovou nočnou morou. Tetovania, párty, alkohol a ešte ďalšie tetovania, nie sú to, čo by si predstavoval.

Prečo práve on?

Večne vysmiaty a život si užívajúci Laird sa nenechá zastrašiť. Nútené úsmevy mamičky a otecka akoby ani nevidel. Samozrejme jeden člen rodiny si ho zamiluje hneď, pretože Laird je bilionárom a jeho dom je proste úžasný. Časom sa k nemu pridá aj mamka a Ned proti vzťahu jeho dcéry s Lairdom stojí sám. Aj naďalej je presvedčený, že on nie je tým správnym chlapom pre jeho malú dcérku.

Ako však zareaguje, keď sa mu Laird zdôverí, že jeho dcéru chce požiadať o ruku na štedrý deň? Samozrejme, že Ned odmietne dať Lairdovi požehnanie.

Prečo práve on?

Uvidíte, ráno na Vianoce mi už budete hovoriť synak a ja vám ocko. 

Nemyslím, že to sa stane.

Ja myslím, že áno, oci. 

Prestaň.

S čím, oci? 

Stop!

Okay… oci.

Ako ešte dopadnú Vianoce v Lairdovom dome? Sob, poriadna päsť do nosa, hádka, výkriky zúfalstva a veľa ďalšieho. Tento film si budete môcť pozrieť už 22. decembra.

 

Snáď si vaša dcéra nájde vhodného priateľa. 

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -