Toto je 10 dôvodov, prečo cez víkend musíte prísť na IXPO 2019!

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Mám 23 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Prečo prísť na IXPO 2019?

Už tento víkend do Bratislavy zavíta technologický festival IXPO 2019, ktorý návštevníkom predstaví tie najmodernejšie vynálezy a novinky vo svete hier, technológií či zábavy! Od piatku (26.4.) až do nedele (28.4.) si na Tyršovom nábreží môžete užiť až 6 400 m² výstavnej plochy, na ktorej stretnete zaujímavých speakerov, priekopníkov digitálnych technológií a omnoho viac. Je toho naozaj veľa, prečo vám prinášame zoznam dôvodov, prečo sa na IXPO 2019 zastaviť!

IXPO 2019
Zdroj: citylife.sk

Najväčšia herná zóna na Slovensku

Kto miluje hry, nesmie na tohtoročnej výstave chýbať! Naozaj veľkú rozlohu, na ktorej sa akcia koná, dokázali organizátori premeniť na unikátne a ambiciózne veľké herné priestory, ktoré v našej krajine nemajú konkurenciu.

Spustenie predaja hry Days Gone

Hry však nebudete len hrať. Samozrejme, budete si ich môcť vyskúšať a aj sa nimi zabaviť, no čaká vás aj niečo viac. Dôležitým momentom bude hlavne oficiálne spustenie predaja očakávanej hry, ktoré si počas víkendu nesmiete nechať ujsť!

days gone ixpo 2019
Zdroj: gamespot.com

Zaujímaví hostia a viac ako 100 speakerov

Program vyplnili aj zaujímavé mená, ktoré sa na IXPO 2019 objavia. Sú medzi nimi naozaj schopní a zaujímaví ľudia, ako napríklad Pavel Kacerle, ktorý robí špeciálne vizuálne efekty pre Marvel či Star Wars.

Nová herná technika

Ak ste nadšenec hier aj technológií súčasne, určite vás poteší prítomnosť spoločnosti Samsung. Počas víkendu totižto predstavia najnovšie hráčske monitory, kreslá či soundbar!

Zdroj: androidcentral.com

Prvý oficiálny Fortnite turnaj

Veľa ľudí osloví aj turnaj v súčasne najpopulárnejšej a v minulom roku najsledovanejšej hre. A čo viac, pôjde o vôbec prvý oficiálny turnaj svojho druhu!

Digitálne umenie

Technológie ani zďaleka nie sú tak mimo umenia, ako si niektorí ľudia myslia. Nechajte IXPO 2019 vás presvedčiť o tom, že digitálny priestor mu neubližuje, ale ho ešte viac vyvíja.

ixpo 2019
Zdroj: digipen.edu

VR závodné auto

Spoločnosť KVANT prinesie niečo, čím spojí extrémne nebezpečenstvo a stále modernejšie technológie. Na hydraulickej platforme si budete môcť zajazdiť na rýchlom aute vo virtuálnej realite, čím okúsite budúcnosť.

Prezentácia Xbox Game Pass

Na podujatí nesmie chýbať ani jeden z lídrov vo vývoji hier a herných zariadení. Xbox vám vo svojej vlastnej zóne odprezentuje pripravovaný Game Pass, vďaka ktorému získate prístup ku viac ako 100 titulom!

najpopulárnejšie hry
Zdroj: comicbook.com

Playstation zóna

Prítomný bude aj hlavný konkurent vyššie zmieneného vývojára. Playstation vám vo svojej vlastnej zóne dovolí vyskúšať si ich najnovšie hry a VR tituly.

Desiatky hodín zábavy pre všetkých návštevníkov

Počas víkendu si návštevníci IXPO 2019 užijú bohatý program, ktorý dokopy trvá až 24 hodín čistého času!

IXPO 2019
Zdroj: youtube.com

Viac informácií TU

Chystáte sa sa tento víkend (26.-28. apríla) na IXPO 2019? Pokiaľ budete v Bratislave, určite sa zastavte na Tyršovom nábreží!

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -