Prečo sme ešte nevideli žiaden Aquaman trailer? Režisér James Wan nám to objasnil!

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Prečo sme ešte nevideli žiaden Aquaman trailer?

Keď si tak spomeniete na Justice League, pamätáte si, kedy prišiel prvý trailer? Bolo to na Comic-Cone 2016, teda takmer rok a pol pred vydaním filmu. Pri DC filmoch je táto doba dnes už štandartná, i keď pri ne-tímovkách je doba čakania na trailer väčšinou len ten rok. Tak či tak, jediná tohtoročná komiksovka od DC zatiaľ s prvou ukážkou veľmi zaostáva. Je to obzvlášť čudné, keďže aby sa tento rok štúdio pretlačilo cez konkurenciu menom Marvel, budú tých trailerov potrebovať naozaj dosť.

Videli sme filmy Black Panter ale aj Pacific Rim, no trailer nikde. Každý si bol teda takmer istý, že sa konečne premietne na tohtoročnom WonderCone (niečo ako Comic-Con). No tak sa nestalo, aj napriek tomu, že tam mal Aquaman svoj špeciálny panel. Čo sa teda deje? Sú nebodaj s filmom nejaké problémy? Čakajú tvorcovia až na premiéru Avengers: Infinity War? Prečo sme zatiaľ od Aquaman nič nevideli? Na to nám odpovedal samotný režisér filmu James Wan na svojom oficiálnom twitteri.

Prvá fotka z filmu Aquaman
Prvá fotka Jasona Momou z filmu Aquaman; Zdroj: ew.com

James Wan ohľadom traileru na Aquamana:

„Ahojte priatelia, väčšinou sa snažím vyhýbať všetkým internetovým zvukom (hlavne kvôli vymysleným rozptýleniam), avšak žiaden teaser sme na tento víkend nikdy neplánovali, i keď si to možno veľa z vás mohlo myslieť. Nie je za tým žiaden zlý úmysel, je to kvôli MNE.

Jednoducho ešte nie som pripravený nič zverejniť. Tento film je priam preplnený špeciálnymi efektami a proces tvorenia je pomalý ako morský slimák. Áno, aj zábery do trailerov trvajú dlho kým sa urobia a ja nehodlám do sveta vypustiť niečo, čo by mohlo vyzerať pod úroveň.

Viem, že to vyznieva, akoby sa nič nedialo, no môžem vás uistiť, že všetci pod vlnami pracujeme nonstop. (PS: Áno, plánujem používať slovné narážky na oceán najviac ako sa len dá).

Aj napriek nepriaznivým hodnoteniam na DCEU filmy, Aquaman určite patrí medzi najočakávanejšie komiksovky tohto roka. Hlavný predstaviteľ Jason Momoa si sympatie divákov totižto získal už v Justice League, no a jeho samostatný film vyzerá byť na dobrej ceste (aj so silným obsadením). James Wan rozhodne patrí medzi talentovaných režisérov, takže my veríme, že máme skutočne na čo tešiť. No a čo sa týka toho traileru, my tipujeme, že ten príde už o mesiac s premiérou filmu Avengers: Infinity War.

Chcete už vidieť prvý trailer na Aquamana? Máte radi túto postavu? Čo vravíte na výber režiséra? Napíšte nám do komentárov.

Mohlo by sa ti páčiť

5 COMMENTS

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -