Predĺžená verzia Suicide Squad v novom traileri s novými zábermi!

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Má predĺžená verzia šancu zmeniť váš pohľad na film?

Kritika na Suicide Squad bola naozaj veľká. Tak ako aj na predošlých DC filmoch. No štúdio si svoj film obhájiť musí. A to tak, že vydajú verziu, ktorá nie je zostrihaná a mala sa pôvodne hrať v kinosálach. Samozrejme, ak to takto bude ďalej pokračovať, DC skončí na plnej čiare (platiť za nekompletný film v kinách?, modlime sa nech je toto ich posledná extended verzia). Späť k veci ale. Predĺžená verzia Batman v Superman už je nejaký čas s nami a jej hodnotenie je oveľa lepšie ako pri kinoverzii filmu. Má šancu predĺžená verzia Suicide Squad zmeniť náš pohľad na film?

Nuž… podľa posledných informácií dostaneme len 11 minút naviac, čo nie je málo, len nie je to ani dosť. Batman v Superman so svojimi extra 30 minútami dokázal zmeniť v podstate celý štýl a tón filmu. To sa s 11 minútami naozaj nedá. Navyše, podľa rozpisu vystrihnutých scén, sa vystrihlo oveľa viacej materiálu ako len 11 min. Čo to znamená? Vzťahy medzi postavami asi ostanú rovnaké (čo je škoda, lebo to bol hlavný problém filmu). No určite dostaneme veľa Jokera. A za to by som bol aj celkom rád, lebo ak má niekto šancu ukradnúť si tento film pre seba, je to určite on. V tomto traileri už pár jeho scén aj vidíme, veď presvedčte sa sami:

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=rFfvrrjdPi0]

Dáte šancu predĺženej verzii? Alebo si to pozriete len kvôli Jokerovi? Alebo ani to? Vaše názory nám píšte do komentárov.

ZDROJYoutube

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -